typ: Hotel na wesele, województwo: Wielkopolskie, miejscowość: Ostrów Wielkopolski

Hotel Restauracja Borowianka

Hotel Restauracja Borowianka - Ostrów Wielkopolski

Ośrodek zloaklizowany jest w malowniczym parku. W odległości 200m od znajduje się sztuczny zalew ze strzeżonym kąpieliskiem oraz kompleks leśny. Całkowity obszar ośrodka wynosi 9 ha.

Naszym atutem jest cisza i spokój, z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Hotel istnieje od 1980 roku. W ciągu ostatnich dziesięciu lat przeprowadzono liczne inwestycje i modernizacje obiektu, dzięki czemu nasi goście tutaj wracają, a co więcej przybywają nowi. Naszym celem jest świadczenie kompleksowych usług przy bardzo atrakcyjnej ofercie cenowej. Hotel specjalizuje się w obsłudze imprez okolicznościowych.

Dysponujemy pełnym zapleczem gastronomicznym. Restauracja na około 100 osób z sala myśliwską (30 osób). Serwujemy tradycyjne polskie dania oraz wykwintne potrawy europejskie. Jako specjalność lokalu na imprezach okolicznościowych podajemydziczyznę. Dodatkowo dysponujemy dwoma wielofunkcyjnymi salami bankietowymi z możliwością przystosowania do potrzeb konferencji na 150 i 80 osób.

Wesela organizujemy w obiekcie restauracyjnym oraz w plenerze na terenie ośrodka. Duża sala wyposażona jest w nagłośnienie i oświetlenie dyskotekowe.

Serdecznie zapraszamy.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Kalisz, Wrocław, Krotoszyn, Oleśnica
Facebook
Hotel Restauracja Borowianka
Wasza ocena:
4.76   |  głosów: 25

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2015-04-21
Piękna sala na imprezy okolicznościowe. Bardzo dobra kuchnia oraz miła obsługa. Zespół muzyczny DobraNocka (Kalisz/Ostrów Wlkp.) poleca!