typ: Restauracja, województwo: Wielkopolskie, miejscowość: Ostrów Wielkopolski

Hotel & Restauracja Bankietowa

Hotel & Restauracja Bankietowa - Ostrów Wielkopolski

Restauracja Bankietowa położona jest ok. 2 km od centrum Ostrowa. Oczarowuje prostą i elegancką estetyką wnętrza oraz urozmaiconym menu. Dlatego Bankietowa jest idealnym miejscem do świętowania i zabawy. Do dyspozycji gości jest wygodny parking przy restauracji.
Dysponujemy dwoma klimatyzowanymi salami, z których większa pomieści do 150 osób. Dzieki ruchomej ścianie istnieje możliwość połączenia obu sal dla zapewnienia jeszcze większej przestrzeni dla Ciebie i Twoich gości. Pomieszczenia są dostosowana dla osób niepełnosprawnych. Zapewniamy również dostęp do Internetu.

Organizujemy wiele rodzajów imprez w tym:
- przyjęcia weselne,
- bale,
- bankiety,
- zabawy okolicznościowe,
- spotkania firmowe,
- studniówki
- urodziny Twojego dziecka i inne.
Nasze menu uwzględnia rodzaj przyjęcia i porę roku.

Przy restauracji rozciąga się rozległy ogród, który zapewnia naszym gościom jeszcze więcej przestrzeni. Jest świetnym miejscem na imprezy plenerowe, festyny lub rodzinny obiad na świeżym powietrzu wśród zieleni.

Chcecie uczcić ten jedyny dzień w Waszym życiu w wyjątkowym miejscu? Nasza restauracja idealnie się do tego nadaje! Dysponujemy dwoma klimatyzowanymi salami, z których większa pomieści do 150 osób. Dzieki ruchomej ścianie istnieje możliwość połączenia obu sal dla zapewnienia jeszcze większej przestrzeni dla Ciebie i Twoich gości. Na zewnątrz znajduje się obszerny ogród i zamknięty parking. Dla gości przyjezdnych oferujemy komfortowe pokoje hotelowe. Dlaczego nie wykorzystać ładnej pogody? Przestrzeń naszego rozległego ogrodu daje nieograniczone możliwości! Obejrzyjcie galerię i zobaczcie jak może wyglądać sala na Waszym weselu.
Uświetnijcie swoje wesele dodatkowymi atrakcjami!

Galeria zdjęć

Facebook
Hotel & Restauracja Bankietowa
Wasza ocena:
4.71   |  głosów: 14

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.