typ: Hotel na wesele, województwo: Wielkopolskie, miejscowość: Poznań

Hotel Ramka

Hotel Ramka - Poznań

Hotel Ramka to miejsce zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami designu i nowoczesnymi rozwiązaniami ekologicznymi, niepowtarzalne w swej prostocie. Najnowszy punkt z tej branży w Poznaniu wyróżnia się, zarówno bryłą architektoniczną, jak i wyjątkowo nowoczesnym wnętrzem, wykorzystującym elementy cyber barokowe. Hotel dysponuje 26 dwuosobowymi pokojami. Restauracja & Wine Bar znajdująca się na dachu hotelu z pieknym 240 - metrowym tarasem, z niego to rozpościera się cudowny widok na Poznań i lotnisko.

W pełni klimatyzowana i zaciemniana sala multimedialna zlokalizowana na najwyższej kondygnacji budynku, otoczona pięknym klimatycznym tarasem. Wyposażona jest w sprzęt audiowizualny, rzutnik multimedialny, ekran oraz flip chart, do dyspozycji bezpłatny Internet bezprzewodowy w całym budynku.

Bardzo ważny dla oddania klimatu miejsca, w którym organizujemy przyjęcie weselne jest jego odpowiedni wygląd ale też przykłada się na to profesjonalna obsługa oraz menu kulinarne. Spełniamy te oczekiwania z pewnością i powierzając nam organizację przyjęcia weselnego dokonują Państwo trafnego wyboru, dlatego że dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień był niepowtarzalny i wyjątkowy. Doświadczenie personelu pozwoli na doradzenie oraz pomoc Państwu w doborze odpowiedniej aranżacji sali, dekoracji i kwiatów.

W prezencie od hotelu otrzymają Państwo apartament na noc poślubną!

Galeria zdjęć

Facebook
Hotel Ramka
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 2

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.