typ: Hotel na wesele, województwo: Dolnośląskie, miejscowość: Wrocław

Hotel Platinum Palace

Hotel Platinum Palace - Wrocław

Hotel Platinum Palace

WYJĄTKOWE PRZYJĘCIE W WYJĄTKOWEJ OPRAWIE

Jeśli marzą Państwo o pięknym przyjęciu, bankiecie we Wrocławiu, ofiarujemy naszą pomoc w jego organizacji. Zadbamy o wybór oryginalnych potraw, dekoracji kwiatowych, elegancką oprawę, a przede wszystkim czarującą atmosferę. Oferujemy Państwu urzekające sale we Wrocławiu.

W Platinum Palace znajdują się idealne na tę okazję sale balowe. Wyjście z nich prowadzi do a fresco, skąd rozprzestrzenia się zapierający dech w piersiach widok na magiczny park. Zapewniamy, że czas tu spędzony będzie dla Państwa równie magiczny.

W zależności od Państwa potrzeb, wyobraźni, a nawet humoru, dysponujemy pokojami oraz apartamentami o zróżnicowanym, jedynym w swoim rodzaju charakterze. Do wyboru Platinum Palace oferuje 46 pokoi, wszystkie o najwyższym światowym standardzie:

• Pokoje Kameralne
• Pokoje typu Komfort
• Pokoje Luksusowe
• Apartamenty Pałacowe
• Apartamenty Parkowe

Restauracja Platinum Palace proponuje nowy kulinarny nurt Modern Polish Cuisine. Autorskie przepisy szefa kuchni i ciekawe nowatorskie pomysły znalazły odzwierciedlenie w wyszukanym menu, które zaspokoi potrzebę nowych doznań kulinarnych.
Latem z pewnością zachwyci Państwa a fresco i oczywiście kawa, którą można wypić patrząc na malowniczy zabytkowy park z jego urzekającymi dębami, kasztanowcami i platanami.

Nasz hotel we Wrocławiu daje również doskonałą możliwość przeprowadzenia
konferencji i spotkań biznesowych.
Natomiast na szukających odpoczynku i wytchnienia czeka pobudzające do życia Wellness.

Galeria zdjęć

Facebook
Hotel Platinum Palace
Wasza ocena:
4.40   |  głosów: 5

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2015-10-06
Polecamy Platinum-Palace:)Mieliśmy rok temu niezapomnianą uroczystość weselną,w tym pięknym i eleganckim Miejscu.Spotkaliśmy się z komunikatywnymi i pomocnymi w przygotowaniu urczystości osobami,a w trakcie jej trwania z profesjonalną obsługą aż do samego końca:)Goście pod wrażeniem wnętrz i pysznego jedzonka.Dziękujemy i życzymy tak samo udanego wesela.