typ: Hotel na wesele, województwo: Kujawsko-Pomorskie, miejscowość: Toruń

Hotel Nad Rzeczką

Hotel Nad Rzeczką - Toruń

Hotel NAD RZECZKĄ zajmuje się organizacją wesel w pełni profesjonalnie, tak jak sami chcielibyśmy spędzić ten niepowtarzalny dzień w życiu. W trosce o zadowolenie Pary Młodej oraz zgromadzonych gości, przygotowujemy uroczystość w przestronnej, w pełni wyposażonej i klimatyzowanej sali weselnej, w której w miłej atmosferze będą bawić się Państwo do białego rana.

Przyszłym Parom Młodym oferujemy organizację wesel w konkurencyjnych cenach. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem sali weselnej, która pomieścić może do 120 gości. Starannie dbamy o wygląd sali oraz zapewniamy najwyższą jakość serwowanych potraw. Przez cały czas trwania wesela nasi doświadczeni pracownicy będą do Państwa dyspozycji. Scenariusz wesela i wystrój sali weselnej zawsze ustalamy wspólnie z Państwem, by jak najlepiej oddać charakter wydarzenia i osobiste upodobania.

W razie potrzeby fachowo doradzamy i sugerujemy najlepsze rozwiązania. Dodatkowo każdej Młodej Parze zapewniamy apartament dla Nowożeńców gratis i umożliwiamy atrakcyjne cenowo pobyty w hotelu dla gości weselnych. Wasze wesele zorganizowane przez naszą firmę to niezapomniane wydarzenie.

Galeria zdjęć

Facebook
Hotel Nad Rzeczką
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.