typ: Hotel na wesele, województwo: Warmińsko-Mazurskie, miejscowość: Olsztyn

Hotel KUR

Restauracja Tatarak jest apetyczną wizytówką Hotelu Kur. Eleganckie wnętrze oraz taras, z którego możecie Państwo korzystać w trakcie przyjęcia stanowi wymarzoną oprawę dla scenerii weselnej, chrzcin, komunii, baby shower oraz imprez integracyjnych czy rodzinnych. Organizujemy przyjęcia do 120 osób.

Nad jeziorem wśród zielonych drzew przygotujemy idealną przestrzeń dla uroczystości zaślubin. Restauracja i teren nad jeziorem to idealny plener na sesję zdjęciową bez konieczności opuszczania Gości oraz przyjemne miejsce na relaks podczas trwania zabawy.


Hotel Kur to jednocześnie doskonałe miejsce do zorganizowania narady, spotkania biznesowego czy konferencji w jednej z naszych klimatyzowanych sal konferencyjnych i bankietowych wyposażonych w profesjonalny sprzęt konferencyjny. Przy Restauracji są 2 sale bankietowe po 50 miejsc każda z możliwością ich połączenia oraz połączenia z salą restauracyjną. W każdej z 2 sal jest możliwość zorganizowania spotkania dla max 50 os. lub jednego na 70-80 osób. Dodatkowo posiadamy Salę Klubową z barkiem na 50 miejsc.

Galeria zdjęć

Facebook
Hotel KUR
Wasza ocena:
4.71   |  głosów: 7

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.