typ: Hotel na wesele, województwo: Małopolskie, miejscowość: Krzywaczka

Hotel Komfort***

Hotel Komfort*** - Krzywaczka

Zaplecze jakie posiada Hotel Komfort*** pozwala na profesjonalną obsługę wszystkich chcących zorganizować wszelkiego rodzaju przyjęcie okolicznościowe (wesele, chrzciny, komunię, jubileusz), czy bankiet lub imprezę firmową. Proponujemy rozwiązania, które pozwalają na zorganizowanie wymarzonego przyjęcia zarówno dla 20, jak też do 140 osób. Sala bankietowa proponowana przez hotel, posiada parkiet taneczny i jest w pełni klimatyzowana. Gwarantuje to wyśmienitą zabawę z pełną swobodą poruszania się.

To jedyne, najważniejsze wydarzenie w życiu każdej pary, jakim jest Ślub to uroczystość która powinna pozostać w pamięci cudownym wspomnieniem dla wszystkich uczestników. Właśnie dlatego przygotowaliśmy bogatą ofertę weselną. Możecie Państwo być pewni, że organizując weselne w Hotelu Komfort dokonaliście najlepszego wyboru.

Podejmując się organizacji tak ważnej uroczystości, zawsze  wsłuchujemy się we wszystkie potrzebny oraz słuchamy uwag i sugestii dotyczących zarówno scenariusza wydarzenia, jak i uświetniającego go menu.

Lokal proponuje uświetnić imprezę dodatkowymi atrakcjami w postaci stołu śródziemnomorskiego, czy wiejskiej chaty. Profesjonalnie przygotowany cocktail-bar, czy fontanna czekoladowa nadadzą temu wydarzeniu jeszcze większego blasku. Proponujemy naszą pomoc przy wyborze oprawy muzycznej, transportu, dekoracji i kwiatów, czy programu artystycznego. Traktujemy każde przyjęcie indywidualnie i obsługując je gwarantujemy pełnym profesjonalizmem.

W prezencie od hotelu Nowożeńcy otrzymają do dyspozycji apartament a z rana powita ich wyśmienite śniadanie.
Z kolei dla Rodziców oraz Gości weselnych proponujemy nocleg w specjalnej cenie.

 

Oferta weselna zawiera:
- powitanie Nowożeńców chlebem i solą
- toast dla Młodej Pary winem musującym
- opłatę korkową
- wspaniały wystrój wnętrza
- weselna dekoracja sali
- klimatyzowaną salę z parkietem tanecznym,
- specjalne efekty świetlne
- pełną obsługę oraz serwis
- zabawę do białego rana
- przestronny bezpłatny parking
- atrakcyjne ceny noclegów dla Gości weselnych ze śniadaniem ZAPRASZAMY !!!

Galeria zdjęć

Facebook
Hotel Komfort***
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.