typ: Hotel na wesele, województwo: Wielkopolskie, miejscowość: Poznań

Hotel Ikar

Hotel Ikar - Poznań

Hotel Ikar znajduje się w centrum Poznania, niedaleko zabytkowego i malowniczego starego rynku oraz centrum Międzynarodowych Targów Poznańskich. Do Państwa dyspozycji oddajemy wygodne pokoje (część pokoi klimatyzowanych), restaurację, drink bar i taras letni.
Restauracja Hotelu Ikar oferuje szeroki wybór dań kuchni polskiej i międzynarodowej. W naszej sali restauracyjnej znajduje się również bar, taras letni oraz room service na życzenie. Organizujemy bankiety oraz różnego typu imprezy okolicznościowe.

Oferujemy kompleksową obsługę szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych. Posiadamy 5 sal konferencyjnych, o powierzchni od 13 m2 do 163 m2 oraz business room. Połączenie audio-video w sali bankietowej i konferencyjnej umożliwia organizację konferencji jednocześnie na 300 osób. Sale konferencyjne są klimatyzowane oraz wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny i bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Każda konferencja w zakresie przerw kawowych, jak i lunchu obsłuży nasza restauracja.

Przed hotelem znajduje się parking na 120 miejsc. Istnieje również możliwość wjazdu autobusem.

Galeria zdjęć

Facebook
Hotel Ikar
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.