typ: Hotel na wesele, województwo: Kujawsko-Pomorskie, miejscowość: TORUŃ

HOTEL GOTYK

HOTEL GOTYK - TORUŃ

Pośród wielu zabytków Torunia znaleźć można piękny, stylowo urządzony hotel mieszczący się w XIV – wiecznej kamienicy mieszczańskiej. Hotel Gotyk istnieje od lipca 2002 roku. Restauracja posiada Salę Zieloną - do 70 osób, Salę Klubową - do 35 osób i Salę Kominkową - do 16 osób. Profesjonalnie zorganizujemy przyjęcie dyplomatyczne, spotkanie z delegacją, jubileusze firmowe oraz spotkania wigilijne czy karnawałowe.

Wymarzonym miejscem na organizację kameralnego i eleganckiego przyjęcia weselnego do 65 osób. Menu ustalamy zgodnie z życzeniem organizatora, by sprostać nawet najbardziej wymagającym gościom weselnym.Menu weselne już od 160 zł za osobę, dzieci od lat 7 płacą połowę.

Do dyspozycji gości -dwa tarasy letnie, jeden na dachu w uroczym miejscu na zorganizowanie kameralnej kolacji przy świecach w otoczeniu toruńskich dachów z widokiem na wieże kościołów. Drugi z kolei zachwyca widokiem na Dom Kopernika. Do dyspozycji Gości Hotel GOTYK posiada 42 pokoje , 2 apartamenty ogółem 75 miejsc noclegowych .

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Wielka Nieszawka
Facebook
HOTEL GOTYK
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.