typ: Hotel na wesele, województwo: Małopolskie, miejscowość: Kraków

Hotel Galaxy ****

Hotel Galaxy **** - Kraków

Hotel Galaxy zlokalizowany jest w Śródmieściu nad Wisłą, w pobliżu dzielnicy żydowskiej Kazimierz i w niewielkiej odległości od Starego Miasta. Oferujemy Państwu 205 pokoi hotelowych kategorii Standard, Business Class i Suite. Pokoje dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim i opiekunów oraz pokoje rodzinne, łączone są drzwiami pośrednimi.

Restauracja Andromeda to przestronne, jasne wnętrza z widokiem na Wisłę i Most Kotlarski, mieszczące do 270 osób. Przyjazny wystrój i układ stołów pozwala zarówno na kameralne spotkanie, intymną kolację we dwoje, jak i uroczystość przy wspólnym, dużym stole.

Przyjęcie weselne w formie uroczystego obiadu po ślubie, czy całonocną imprezę z tańcami w salach bankietowych organizujemy starannie na podstawie szczegółowych ustaleń i życzeń organizatorów. Obsługujemy imprezy do 600 osób angażując cała powierzchnię piętra konferencyjno - bankietowego, taras-ogród zimowy i restaurację. Dołożymy wszelkich starań, aby organizowany bankiet czy koktajl wieńczył sukcesem każde spotkanie. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami naszego menu i oprawy uroczystości rodzinnej.

Centrum konferencyjne Hotelu Galaxy o powierzchni 450 m2 może pomieścić do 500 osób. Dzięki systemowi ruchomych ścian istnieje możliwość wydzielenia sześciu mniejszych sal, a także kilkunastu kombinacji łączeń i ustawień. Sale konferencyjne graniczą bezpośrednio z tarasem o powierzchni 340 m2, który zabudowany stanowi dodatkową powierzchnię wystawienniczą lub cateringową do 150 osób. Na tym samym poziomie znajduje się restauracja mieszcząca do 270 osób oraz szatnia.

Galeria zdjęć

Facebook
Hotel Galaxy ****
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 1

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.