typ: Hotel na wesele, województwo: Lubelskie, miejscowość: Biłgoraj

Hotel "DoDo"

Hotel

W ciągu prawie 20-to letniej działalności restauracji w hotelu "DoDo" sprawdzaliśmy się na setkach różnego rodzaju przyjęć, dlatego oferujemy współpracę w zakresie organizacji profesjonalnej obsługi cateringowej, czy wszelkiego rodzaju przyjęć i imprez. Wychodzimy naprzeciw najbardziej niekonwencjonalnym pomysłom. Przyjęcia staramy się organizować z fantazją, bo nasz praca to sztuka! Proponowane przez nas menu bogate jest w elementy kuchni z całego świata i na długo pozostaną wspominania po tych smakach. Obsługa zapewni niepowtarzalny klimat i odpowiednią oprawę imprezy. Zapewniamy również obsługę cateringową imprez o różnym charakterze; lunch, bankiet, koktajle, przyjęcie biznesowe, szkolenie, prezentacje, pikniki i imprezy plenerowe, cateringową obsługę szkoleń i konferencji, imprezy jubileuszowe i świąteczne.

Oferujemy Państwu 4 klimatyzowane sale z nowoczesnym sprzętem audiowizualnym, projektorami multimedialnymi, flipchartami, ekranami, nagłośnieniem bezprzewodowym oraz dostępem do internetu bezprzewodowego. Nasz wiedza, doświadczenie, i jakość usług gwarancje sukces każdego organizowanego spotkania.

Hotel dysponuje 46 pokojami , ich wyposażenie tworzy doskonałe warunki do pracy i wypoczynku. Zainstalowany internet przewodowy i bezprzewodowy będę pomocny dla ludzi biznesu ale nie tylko. Zniesione zostały wszelkie bariery architektoniczne, które były przeszkoda do przyjmowania gości niepełnosprawnych.

Galeria zdjęć

Facebook
Hotel "DoDo"
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 2

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.