typ: Hotel na wesele, województwo: Lubelskie, miejscowość: Międzyrzec Podlaski

Hotel Chrobry

Hotel Chrobry - Międzyrzec Podlaski

Hotel Chrobry to nowoczesny obiekt wielofunkcyjny z wyposażeniem o wysokim standardzie i klimatycznym eleganckim wnętrzu. Powstał aby realizować wszelkie potrzeby wszystkich klientów. Jest doskonałym miejscem dla Firm na spotkania takie jak: konferencje, bankiety, imprezy integracyjne, czy dyskretne Buisness lunche w wąskim zamkniętym gronie. Mamy również szeroką ofertę dla klientów indywidualnych na spędzenie czasu w gronie najbliższych i przyjaciół.

Chętnie doradzimy jak zorganizować przyjęcie weselne, komunijne, urodzinowe i z każdej innej okazji. Każdego naszego gościa traktujemy z życzliwością i z uwagą wsłuchujemy się w jego oczekiwania starając się realizować je na najwyższym poziomie.

Do nas zawsze jest po drodze - Położenie przy międzynarodowej trasie E 30 jest niewątpliwym atutem bo nie sposób do nas nie trafić.

Dysponujemy 32 pokojami, z których każdy jest wyposażony w urządzenia wysokiego standardu, które uprzyjemnią pobyt nawet najbardziej wymagającym noclegowiczom: Nasze pokoje są klimatyzowane z pełnym węzłem sanitarnym a także TV, szybki Internet. Jeden z pokoi jest przystosowany dla gości niepełnosprawnych.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Biała Podlaska, Halasy, Łuków, Drelów, Trzebieszów, Łosice
Facebook
Hotel Chrobry
Wasza ocena:
4.96   |  głosów: 25

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.