typ: Hotel na wesele, województwo: Wielkopolskie, miejscowość: Miłosław

Hotel BOSS

Hotel BOSS - Miłosław

Zapraszamy Państwa do Hotel Restaturant "BOSS" w Miłosławiu pod Poznaniem, jednego z najbardziej urokliwych miejsc w Wielkopolsce.
Zamiast wielkomiejskiego gwaru i tłoku Poznania zyskujecie Państwo u nas spokój, ciszę, wygodę w pełnej lasów, czystej okolicy.
Hotel Restaurant ,,Boss" oferuje Państwu wygodne warunki pobytu i wyszukaną, domową kuchnię, która zaspokoi najbardziej wysublimowany smak. Stylowe wnętrza utrzymane są w klimacie eleganckich angielskich pensjonatów, wzbogaconym o wiele cech niemieckiego stylu mieszczańskiego. Nasi goście cenią sobie kameralność oraz intymność wystroju wnętrz, w których zmęczenie podróżą szybko zmienia się w pełną uspokojenia satysfakcję. Ten niepowtarzalny klimat to nie wszystko. Zapewniamy bowiem wysoki standard obsługi Naszych Gości przy umiarkowanych cenach.

Hotel BOSS to idealne miejsce na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, wesela, osiemnastki, bankiety, imieniny, chrzciny, komunie, obiady po pogrzebie i inne.

Dysponujemy klimatyzowanymi i wentylowanymi salami dla 120 miejsc konsumpcyjnych. Zapewniamy profesjonalną obsługę gości, miłą atmosferę, bardzo atrakcyjne ceny i tradycyjne dania polskie. Do dyspozycji naszych klientów pozostaje parking oraz miejsca noclegowe.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Września, Środa Wielkopolska, Miąskowo
Facebook
Hotel BOSS
Wasza ocena:
4.00   |  głosów: 1

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.