typ: Hotel na wesele, województwo: Lubelskie, miejscowość: Kazimierz Dolny

Hotel *** Zajazd Piastowski

Hotel *** Zajazd Piastowski - Kazimierz Dolny

W klimatyzowanych, stylowych wnętrzach restauracji Hotelu *** Zajazd Piastowski, na 250 miejsc Szef Kuchni serwuje smaczne polskie potrawy oparte na tradycyjnych recepturach. Polecamy również dania kuchni europejskiej i chińskiej. Proponujemy także dania wegetariańskie i dietetyczne.
Naszą specjalnością jest także organizacja wydarzeń o charakterze rodzinnym: wesel, rocznic, przyjęć urodzinowych i komunijnych, przyjęć zaręczynowych i romantycznych kolacji.

Obsługujemy przyjęcia weselne, koktajlowe, bankiety, przyjęcia firmowe, zjazdy, przyjęcia integracyjne i motywacyjne.

Stworzyliśmy doskonałe warunki do odpoczynku i rozrywki, dzięki kameralności wnętrz restauracyjnych, miłej i kompetentnej obsłudze, sali tanecznej, możliwości raczenia się winami, miodami i innymi napojami z bogato zaopatrzonego baru. Desery o ciekawej kompozycji i naturalnym smaku według receptur domowych. W restauracji oraz salach Nocnego Klubu Muzycznego może swobodnie zasiąść i bawić się do 350 osób.

Zawsze bierzemy pod uwagę życzenia Gości, służąc także pomocą w doborze menu oraz w przygotowaniu oprawy imprezy. Oferujemy profesjonalną obsługę, elegancki wystrój, zaś na życzenie program artystyczny lub oprawę muzyczną: zespoły muzyczne, DJ-e, śpiewacy, artyści, kabarety.

Dla uczestników imprez zapewniamy pokoje i apartamenty hotelowe z dodatkowym rabatem i śniadaniem w cenie noclegu.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Puławy, Nałęczów, Bełżyce, Opole Lubelskie
Facebook
Hotel *** Zajazd Piastowski
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 1

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.