typ: Hotel na wesele, województwo: Mazowieckie, miejscowość: Kożuszki-Parcel

Gospodarstwo Agroturystyczne Jeziorany

Zapraszamy do Gospodarstwa Agroturystycznego „Jeziorany”, znajdującego się w pobliżu Sochaczewa, w miejscowości Kożuszki-Parcel. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy dwie w pełni wyposażone, klimatyzowane latem i ogrzewane zimą, sale bankietowe. O każdej porze roku możemy przygotować w nich imprezę do 120 Gości. Dysponujemy parkingiem dla 60 samochodów.

Dużo zieleni, cisza, dogodny dojazd, wszystko to sprawia, że „Jeziorany” to atrakcyjne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju imprez, takich jak wesele, chrzciny, komunie, urodziny, czy spotkań: od przyjęć rodzinnych poprzez jednodniowe zielone szkoły do wieloosobowych imprez integracyjnych.

Serwujemy tradycyjną, polską kuchnię – jak u mamy. Podawane przez nas dania są smaczne, świeże i zawsze przygotowywane z najwyższej jakości produktów, bezpośrednio przed podaniem na stół. Oferujemy obsługę na wysokim poziomie, świadczoną przez profesjonalnych kucharzy i kelnerki. Nie wydzielamy porcji, lecz wydajemy na półmiskach. Serwujemy mięsa do wyboru. Posiadamy szeroką ofertę baru sałatkowego, ciast i deserów, przystawek na ciepło i na zimno.

Przykładowo zorganizujesz u nas:
- Wesele składające się z pięciu dań gorących zamówisz w cenie od 160-190 zł od osoby
- Zestaw dań na chrzciny, komunie, urodziny, rocznice i inne imprezy okolicznościowe możesz skomponować sam i wyniesie Cię to w granicach od 70 do 125 zł od osoby
- Możesz też urządzić u nas konsolację w cenie od 28 do 49 zł od osoby.

Galeria zdjęć

Facebook
Gospodarstwo Agroturystyczne Jeziorany
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 2

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.