typ: Restauracja, województwo: Śląskie, miejscowość: Zabrze

Gościniec Staropolski

Zabrze 41-804
Staropolska 3
tel.: (32) 276 10 46
http://www.staropolski.zabrze.pl/
hotel@staropolski.zabrze.pl
  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
Skontaktuj się z lokalem Wyświetleń strony: 9333

Gościniec Staropolski został oddany do użytku u progu roku dwutysięcznego. Obiekt jest połączeniem stylowego wystroju z supernowoczesnym wyposażeniem i jest otwarty na indywidualne potrzeby każdego z Gości ze swoiście pojętą ekskluzywnością. Gwarantujemy Państwu dania przygotowywane według tradycyjnych receptur, niepowtarzalną, rodzinną atmosferę w blasku świec, uświetnimy dekoracją, a także z nastrojową muzyką w tle.


Lokal specjalizuje się w organizachi imprez okolicznościowych:

- Wesel
- Komunii
- Bankietów oraz cateringów
- Imprez plenerowych

Restauracja stwarza możliwość organizowania wykwintnych bankietów oraz przyjęć okolicznościowych, którym towarzyszy niepowtarzalny klimat. W ofercie "Restauracji Staropolskiej" znajdują się dania kuchni staropolskiej, której walory podkreślane są przez szeroki wybór drinków i alkoholi. Jest to odpowiedni lokal dla osób, które poszukują na swoją uroczytsość miejsca, będącego połączeniem luksusu, domowego ciepła oraz fachowej obsługi. Na życzenie Klienta organizowany jest także catering oraz imprezy plenerowe, a dodatkową atrakcją stanowić moze również pieczone prosię.

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa u nas!

Jak do nas dojechać?

Gościniec Staropolski jest usytuowany blisko centrum miasta (3,2 km) w otoczeniu zieleni i braku miejskiego zgiełku. Lokalizacja w pobliżu głównej ulicy miasta (ul. Wolności) pozwala na bardzo dogodne połączenie komunikacyjne.

Facebook
Gościniec Staropolski
Wasza ocena:
4.78   |  głosów: 9

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.