typ: Restauracja, województwo: Wielkopolskie, miejscowość: Gniezno

Gościniec nad Dwoma Stawami, Kawiary

"Gościniec nad dwoma stawami" został wybudowany w Gnieźnie w dzielnicy Kawiary. W pięknych wnętrzach sal i w otoczeniu zadbanych zielonych ogrodów można zorganizować niezapomniane wesele.

Gościniec ma dwie sale zaprojektowane w różnych stylach, aby zaspokoić odmienne gusty klientów. Sala Pałacowa przeznaczona na przyjęcia organizowane na około 120 osób. Sala Winna przeznaczona jest na przyjęcia organizowane na około 80 osób. Możemy zorganizować także wesele do 200 osób: w jednej sali będą stoły a druga będzie przeznaczona do tańczenia. Sala Pałacowa ma jasne ściany z elementami rzeźbionymi i z jasno pomalowanym sufitem. Sala Winna ma na ścianach zdjęcia beczek z winem i stylowych włoskich uliczek. Na suficie Sali Winnej są belki drewniane pomalowane w ciemnym kolorze. Do dyspozycji są stoły zarówno kwadratowe jak i okrągłe, dzięki czemu istnieje możliwość wyboru między różnymi wersjami posadzenia Gości. Obie sale posiadają parkiet do tańczenia, profesjonalną klimatyzację. Przy każdej sali są zadaszone tarasy na których goście mogą odpocząć.

Tarasy są z widokiem na rozległe tereny zielone zajmujące aż 30 000 m2. Gościniec przed wejściem posiada duże zadaszenie dzięki któremu Młoda Para i goście nie muszą się martwić że w razie niepogody zmokną przy wysiadaniu z samochodu. Na terenie działki możemy zorganizować także śluby cywilne. Pięknie zagospodarowany teren wokół stawów, stylowe drewniane kładki, altana na wyspie i największa w Gnieźnie fontanna to także doskonały plener do wykonania fotografii ślubnych.

W hotelu na terenie Gościńca jest 8 pokoi dwuosobowych w których może zatrzymać się do 20 osób. Oprócz standardowych pokoi są dwa apartamenty dla młodych par. Każdy apartament z tarasem i pięknym widokiem na ogrody i stawy. Jeśli Goście na przyjęcie weselne przyjeżdżają z innych miast to mogą przenocować w hotelu a samochód zostawią na terenie zamkniętym Gościńca. Przed budynkiem, na terenie zamkniętym, jest kilkadziesiąt utwardzonych i bezpłatnych miejsc parkingowych, więc goście nie mają problemu z parkowaniem. Jeśli po uroczystości goście nie będą mogli wracać własnym samochodem to mogą zamówić taksówkę wg I taryfy - "Gościniec nad dwoma stawami" jest na terenie miasta Gniezna w dzielnicy Kawiary.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Trzemeszno, Łubowo, Witkowo, Żydowo, Pobiedziska
Facebook
Gościniec nad Dwoma Stawami, Kawiary
Wasza ocena:
4.59   |  głosów: 27

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2016-10-28
Polecam gorąco to miejsce. Organizowaliśmy tu nasze wesele. Wszystko na najwyzszym poziomie. Wystroj jedzenie obsługa oraz opieka nad całym wydarzeniem zarowno w dzien slubu jak i wczesniej. Miło sympatycznie bez stresu nerwow o jakikolwiek aspekt tego naszego swieta.