typ: Restauracja, województwo: Wielkopolskie, miejscowość: Kórnik

Gościniec Marzymięta

Gościniec Marzymięta - Kórnik

Restauracja Marzymięta jest w stanie pomieścić ok. 180 osób, na 2 osobnych kondygnacjach.

Na parterze znajduje się klimatyzowana sala duża z barem, kominkiem i sceną dla muzyki oraz klimatyzowana mała sala boczna.
Na piętrze znajdują się hotelowe pokoje o wysokim standardzie, zaopatrzone w natrysk i umywalkę. Każde piętro posiada własny, nowoczesny węzeł sanitarny oraz osobną kuchnię.

Na terenie obiektu do dyspozycji gości znajduje się bezpłatny parking.

Proponujemy Państwu organizację przyjęć weselnych w sąsiedztwie kompleksów leśnych, wśród zwierząt, kwiatów i zieleni.

Do Państwa dyspozycji oddajemy teren gościńca
– przestronny taras oraz piękny, duży ogród. Tym samym Państwo Młodzi mogą wykonać pamiątkowe zdjęcia ślubne w plenerze, a w chwili odpoczynku czeka na nich przejażdżka bryczką po najbliższej okolicy. Na noc poślubną Pary Młodej przygotowaliśmy stylowy apartament, gdzie romantyczne chwile przyzdobi blask świec, musujący szampan… i wiele innych niespodzianek. Dla najmłodszych uczestników wesela mamy przygotowane na zewnątrz Gościńca mini zoo i plac do zabaw.

W zależności od preferencji naszych klientów, zapewniamy kompleksową organizację uroczystości weselnych - gratisową dekorację sali, wyśmienitą kuchnię – potrawy kuchni staropolskiej, przysmaki z wiejskiego stołu, dania z grilla oraz liczne zabawy i atrakcje.

Dla Par Młodych, które planują spędzić ten wyjątkowy dzień na świeżym powietrzu, przygotowaliśmy ofertę przyjęć weselnych w plenerze pod namiotem – organizowanych w sezonie od czerwca do października. Oprócz namiotu zapewniamy scenę muzyczną, miejsce do tańczenia, oświetlenie i nagłośnienie, a dla najmłodszych gości – plac zabaw i małe zoo. Maksymalna ilość gości – 40 osób.

Zapraszamy.

Galeria zdjęć

Facebook
Gościniec Marzymięta
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.