typ: Dom Weselny, województwo: Lubelskie, miejscowość: Niemce

Europejski Ośrodek Integracyjny

Europejski Ośrodek Integracyjny - Niemce

Wesele jest wspaniałym ukoronowaniem miłości dwojga ludzi. To jedyna uroczystość, która na zawsze pozostaje w pamięci nowożeńców oraz wszystkich uczestniczących, najbliższej rodziny, przyjaciół.

Wesela w naszym lokalu to gwarancja niezapomnianej imprezy.
Uroczyste przyjęcia weselne to wyjątkowa dbałość o szczegóły, spełnianie Waszych oczekiwań oraz oddanie naszych doświadczeń organizacyjnych, wyczucia, umiejętności do Waszej dyspozycji.

Proponujemy bardzo zróżnicowane menu dostosowane do Państwa potrzeb i upodobań, począwszy od drobnych przekąsek aż po wykwintne dania. Wszystkie potrawy przygotowywane są przez znakomitych kucharzy, którzy zdobywali swoje wieloletnie doświadczenie przygotowując potrawy na najbardziej wykwintne bankiety, wesela, przyjęcia oraz imprezy okolicznościowe.

Salę weselną, wejście do niej, otoczenie plenerowe przygotowujemy bardzo starannie, zawsze z wielkim przejęciem, indywidualnie pod każdą uroczystość. Na czas trwania wesela pokój dla Młodej Pary udostępniamy nieodpłatnie. Zapewniamy miejsca parkingowe na terenie zamkniętym. Cena zorganizowania przyjęcia weselnego zależy od ilości osób oraz ustalonego menu. Przeciętna kwota za jedną osobę zaczyna się od 120 zł przy przyjęciu jednodniowym lub od 190 zł przy przyjęciu dwudniowym. Podczas rezerwacji terminu (w momencie podpisania umowy) pobieramy zadatek w wysokości 20 % ceny całości zamówienia.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Lublin, Lubartów, Świdnik
Facebook
Europejski Ośrodek Integracyjny
Wasza ocena:
4.87   |  głosów: 15

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.