typ: Hotel na wesele, województwo: Wielkopolskie, miejscowość: Swarzędz

euroHotel Swarzędz

euroHotel Swarzędz - Swarzędz

euroHotel jest nowopowstałym, wielofunkcyjnym obiektem o wysokim standardzie, położony w Swarzędzu w odległości 10 km od centrum Poznania.
Swarzędz to ważny punkt w komunikacji krajowej jak i zagranicznej. Miasto leży przy międzynarodowej trasie E30 łączącej Wschód Europy z Zachodem, Berlin z Moskwą. Przez gminę biegnie również międzynarodowa droga - nr 5 łącząca Poznań z Gdańskiem.
Bliskość Swarzędza w stosunku do Poznania sprawia, że euroHotel stał się świetną bazą noclegową dla Gości Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy komfortowe pokoje 1,2 i 3 osobowe wyposażone w łazienkę (z kabiną prysznicową), TV sat. z radiem i jakże ważny w tych czasach: dostęp do sieci Internet.

euroHotel posiada reprezentacyjne sale bankietowe i konferencyjne. Organizujemy wesela, przyjęcia, komunie, bankiety oraz konferencje.

Zadzwoń i spytaj o naszą ofertę szczegółową
- z pewnością mile Cię zaskoczymy!

W trosce o wygodę gości i bezpieczeństwo ich pojazdów zapewniamy całodobowy strzeżony parking dla gości hotelowych. Zapewniamy, iż dokładamy wszelkich starań aby Klienci byli zadowoleni z pobytu w naszym Hotelu.

Galeria zdjęć

Facebook
euroHotel Swarzędz
Wasza ocena:
4.80   |  głosów: 5

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.