typ: Hotel na wesele, województwo: Małopolskie, miejscowość: Tarnów

Euro Hotelik u Jana

Euro Hotelik u Jana - Tarnów

Serdecznie Państwa zapraszamy do restauracji mieszczącej się na tarnowskim Rynku, w zabytkowej kamienicy z długoletnią tradycją której początek sięga XIII wieku. W tamtych czasach na Średniowiecznej działce powstał dom, prawdopodobnie parterowy z dużymi piwnicami. Pierwsze piętro kamienicy nadbudowane zostało w ostatniej dekadzie XIV wieku.

Do Państwa dyspozycji oddajemy trzynastowieczne piwnice z mieszczącymi się tam salami wielofunkcyjnymi, których unikalny klimat wnętrz uświetni rodzinne spotkania oraz stworzy przyjazną atmosferę podczas szkoleń biznesowych rozmów. Chwile relaksu zapewni zaciszne Patio mieszczące się na parterze kamienicy. Wszystkim pasjonatom ceremoniału łowieckiego proponujemy natomiast Salę Myśliwską. Na znużonych zgiełkiem codzienności czekają chwie ukojenia w apartamentach hoteloch z niepowtarzalnym widokiem na starówkę tarnowską. Oferujemy kompleksową obsługę gastronomiczna sympozjów, szkoleń oraz imprez okolicznościowych.

W Restauracji u Jana będziecie Państwo mogli celebrować wyjątkowe chwile, rozkoszujac się prawdziwymi dziełami sztuki kulinarnej.

Szukacie Państwo miejsca które na długo pozostanie w pamięci waszych gości? Szukacjie miejsca którego klimat i atmosfera zachwyca wszystkich, miejsca, które zapewni profesjonalną obslugę imprez rodzinnych i okolicznościowych takich jak wesele? Szepnijcie nam tylko słowo, a przekonacie się jak wiele możliwości i rozwiązań jesteśmy w stanie zaproponować. Nasi specjaliści dopilnują każdego szczegółu podczas profesjonalnych i bezpłatnych konsultacji, nienaganny serwis, bogaty wybór potraw, wszystko po to by zapewnić doskonałą i niezapomnianą atmosferę.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Kraków, Jasło, Pilzno, Brzesko, Dąbrowa Tarnowska
Facebook
Euro Hotelik u Jana
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.