typ: Hotel na wesele, województwo: Lubelskie, miejscowość: Kazimierz Dolny

EkoPrka Lipowa Dolina

EkoPrka Lipowa Dolina - Kazimierz Dolny

Nasz pensjonat nosi nazwę EkoPark Lipowa Dolina, bo podajemy głównie potrawy ekologicznie. Wędzimy nasze szynki i polędwice i robimy nasze konfitury, ser, mleko i jaja sami wypasając zwierzęta na naszej łące na ekologicznym ternie. Jesteśmy członkami Slow Food Polska i dzielimy się slowfood'em z naszymi gośćmi. Podajemy to co wyrośnie w naszym ogródku


Gościom Weselnym oddajemy do dyspozycji dużą salę konferencyjną na dwóch poziomach, którą zdobią zawsze dekoracje ze świeżych kwiatów, stoły , na których podajemy uroczyste posiłki, ustawiamy wedle życzenia klienta. Parter przeważnie jest wykorzystany do ucztowania a do radosnych pląsów przeznaczamy piętro. Na obu poziomach znajdują się toalety. Proponujemy naszego sprawdzonego DJ-a ale nie mami nic przeciwko własnej kolekcji nagrań jeśli Goście tego sobie życzą.

Dla MŁODYCH szukających czegoś niebanalnego, proponujemy zorganizowanie uroczystości weselej w plenerze, dokładnie na naszej łące. Wszystko odbywa się w wynajętym, pięknie przystrojonym namiocie. Podajemy potrawy ekologiczne, ugotowane przez nas ale współpracujemy także z firmami cateringowymi, Ściśle z uzgodnieniami z Klientem, kory o nic nie musi się martwić, a jedynie korzysta z sielskiego krajobrazu i bliskości natury.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Facebook
EkoPrka Lipowa Dolina
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.