typ: Dom Weselny, województwo: Warmińsko-Mazurskie, miejscowość: Elbląg

EDEN - sala bankietowa

EDEN - sala bankietowa - Elbląg


Dysponujemy dwiema salami z niezależnymi wejściami do 200 osób w jednej i do 80 w drugiej, w których organizujemy imprezy. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala rewelacyjnie przygotować imprezę plenerową wykorzystując do tego ogród Edenu a także Elbląską Bażantarnię czy stadion piłkarski.

Organizujemy: wesela, komunie, chrzciny, jubileusze, wieczory kawalerskie i panieńskie, studniówki, połowinki itp.
Możliwość wyboru oprawy dekoracyjnej sali. Pełne zaplecze kuchenne i profesjonalna obsługa kucharska i kelnerska.
Mamy własny sprzęt muzyczny i efekty świetlne. Zadowolenie z dokonanego wyboru zapewnia kameralna sala na wyłączność, smaczne menu i miła obsługa. Kilka wersji kolorystyki wystroju sali daje Państwu pewność oprawy zgodnej z upodobaniami. Dopełnieniem eleganckiej sali i dobrego menu jest możliwość skorzystania z przyległego ogrodu wraz z ogniskiem i huśtawkami. Pomagamy zainteresowanym w doborze zespołu muzycznego, DJ oraz proponujemy różnego rodzaju atrakcje gastronomiczne i rozrywkowe.

Od czerwca 2013r. dysponować będziemy min.32 miejscami noclegowymi w domkach holenderskich. które wyposażone są w dwie sypialnie, kuchnię, łazienkę z natryskiem i wszystkie niezbędne media.

W wolnych terminach wynajmujemy poszczególne sale na wszelkiego rodzaju: pokazy, prelekcje, konferencje, spotkania biznesowe i inne. Oferujemy niezbędny sprzęt audio-wizualnym.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Janowo, Myszkowo, Myszewo, Kmiecin
Facebook
EDEN - sala bankietowa
Wasza ocena:
4.79   |  głosów: 34

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.