typ: Dwór i Pałac, województwo: Małopolskie, miejscowość: Chełmiec

Dworek Noce i Dnie

Dworek Noce i Dnie - Chełmiec

Gorąco zachęcamy do organizowania imprez okolicznościowych w naszej Restauracji w Dworku Noce i Dnie. Wyjątkowa atmosfera i wspaniała kuchnia z pewnością dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń, które sprawią, że zorganizowane chrzciny, komunia czy przyjęcie pozostaną na długo w Waszej pamięci. Zapraszamy również do organizowania uroczystości weselnych.

Naszym gościom oferujemy komfortowo wyposażone pokoje w ilości ośmiu -1,-2 oraz -3 osobowych

 

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Nowy Sącz, Stary Sącz, Nawojowa, Mokra Wieś, Brzezna
Facebook
Dworek Noce i Dnie
Wasza ocena:
4.77   |  głosów: 22

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2017-12-01
po prostu extra
Dodano: 2017-10-08
Bardzo dziękujemy za organizację naszego wesela właścicielom Dworku Noce i Dnie, a w szczególności Pani Teresie za dopięcie wszystkiego na ostatni guzik :)) Organizacja i obsługa, na najwyższym poziomie. Klimat na sali robi ogromne wrażenie, a jedzenie porostu poezja..., przepyszne, świeże na bieżąco przygotowywane..., jak u mamy... Przyszłym nowożeńcom :)) szczerze polecamy to urokliwe miejsce...
Dodano: 2015-10-02
Nasze wesele odbyło się we wrześniu w dworku Noce i Dnie. Gdy szukaliśmy lokalu, od razu wpadł nam w oko właśnie ten dworek. Nie zawierzyliśmy komentarzom, gdyż ludzie są różni, nigdy nikomu nie da się dogodzić. Przyjęcie weselne było wspaniałe. Nie możemy w żaden sposób dać odczuć, że coś było nie tak, ponieważ wszystko było jak należy. Pięknie ustrojona, klimatyzowana sala, przepyszne jedzenie, bardzo dobra obsługa i organizacja całego przyjęcia. Miła niespodzianka ze strony Pani Teresy podczas wesela, za którą bardzo dziękujemy!! Jesteśmy my, jak i goście bardzo zadowoleni z tamtego wieczoru i śmiało polecamy wszystkim, którzy chcą zorganizować w dworku Noce i Dnie jakiekolwiek przyjęcie okazjonalne. Nasi goście do tej pory są zachwyceni tym urokliwym miejscem ! My również będziemy częstymi gośćmi restauracji, gdyż jedzenie było bardzo dobre, ale niestety na weselu, jak każda para młoda nie mieliśmy czasu wszystkiego skosztować. Bardzo polecamy stół wiejski z regionalnymi przysmakami ! Sami nie próbowaliśmy, ale goście byli zachwyceni ! Jeszcze raz dziękujemy za całą organizację, a przyszłym nowożeńcom serdecznie polecamy to urokliwe miejsce !!! Nie dajcie się zwieźć komentarzom, gdyż wesele organizuje się raz w życiu, a w tym lokalu na pewno tego dnia nie zapomnicie do końca życia ! Pozdrawiamy serdecznie - Justyna i Jakub.
Dodano: 2015-08-18
Serdecznie dziękujemy Właścicielom Dworku za organizację wesela. Tylko ktoś złośliwy mógłby powiedzieć, że coś było nie tak. Sala balowa zachwyciła wszystkich gości, piękny wystrój, zastawa, jedzenie przepyszne (dania gorące robione tuż przed weselem, a nie odgrzewane, jak w większości domów weselnych), stół staropolski cieszył się ogromnym zainteresowaniem, obsługa bardzo miła, natychmiast spełniała wszystkie życzenia gości. Dworek "Noce i Dnie" polecamy w 100%.
Dodano: 2013-07-29
Witam. W tym roku organizowaliśmy wesele w Dworku Noce i Dnie i bedziemy ten dzień wspominac do końca życia jako jeden z najpiękniejszych. Lokal wspaniały, jedzeinie wyśmienite, miła obsługa. Wszystko dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Pani teresa wkłąda całe serce w to by ten dzień był wyjątkowy i nie zapomniany ! Polecamy ! :)