typ: Dom Weselny, województwo: Lubelskie, miejscowość: Kosarzew Dolny

Dworek Alesander

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Dworku Aleksander, który połozony jest w miejscowości Kosarzew Dolny, w odległości 32 km od Lublina. Oferujemy starannie wykończone wnętrze, zachęcające do organizowania różnego rodzaju uroczystości i innych przedsięwzięć o charakterze zamkniętym realizując przy tym indywidualne wymagania klienta.

Organizujemy przyjęcia:
- weselne,
- imprezy okolicznościowe,
- studniówki,
- chrzty,
- urodziny,
- konferencje i szkolenia.

Proponujemy Państwu przyjęcia dla 120 osób przy 4 osobowych stołach lub przy wspólnych, długich stołach, a także przyjęcia kameralne dla 20 – 30 osób. Dodatkową powierzchnię gwarantuje ogród pełen zieleni, który umożliwia zorganizowania imprezy plenerowej, w postaci pikników ?rmowych lub rodzinnych, czy ognisk. Doskonałe miejsce do zorganizowania imprez plenerowych i integracyjnych., stanowi rónież park o powierzchni 1 ha. Jest też pięknym tłem do wszelakiego rodzaju sesji fotograficznych: ślubnych, mody czy też prywatnych do albumu rodzinnego.

Zapewniamy pełne bezpieczeństwo i prywatność naszych imprez. Z wielką przyjemnością podejmiemy się organizacji Państwa uroczystości, zgodnie z Państwa życzeniem i sugestiami.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Bychawa, Kraśnik, Piotrków Pierwszy, Zakrzówek
Facebook
Dworek Alesander
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 15

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.