typ: Restauracja, województwo: Lubelskie, miejscowość: Lubartów

Dwór Szlachecki Firlejowe Sioło

Dwór Szlachecki Firlejowe Sioło - Lubartów

Dwór szlachecki w Firlejowym Siole to niezwykłej urody miejsce, otoczone lasami, rozległymi łakami i polami, w sąsiedztwie malowniczych jezior. Całość jest ogrodzona i monitorowana, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym Gościom. Jest to idealne miejsce, aby odpocząć wraz z rodziną. Organizujemy wystawne kolacje, przyjęcia okolicznościowe, bankiety, wesela a w okresie letnim grille i ogniska. Każde ze zorganizowanych przez nas spotkań jest niepowtarzalne i spełnia marzenia i oczekiwania naszych Klientów. Specjalizujemy się w organizacji imprez nawet tych z pozoru niemożliwych do wykonania!

Zawsze zapewniamy dyskrecję, niepowtarzalną aranżację spotkań, niebagatelne menu, przystępną ofertę cenową, natomiast wspaniałą atmosferę budują nasi Goście.

 

Galeria zdjęć

Facebook
Dwór Szlachecki Firlejowe Sioło
Wasza ocena:
4.89   |  głosów: 65

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2012-06-30
Dziękujemy za świetną oprawę wesela, które odbyło się 16.06.2012. Nowożeńcy i ich rodzice są wdzięczni za wzorową organizację, dobrą współpracę i dopełnienie wszelkich zobowiązań ze strony szefowej Sioła. Goście byli zachwyceni potrawami, weijski stół uginał się od ciężaru dóbr, a wystrój lokalu dopełniał całości- dobry styl, spójny z wizerunkiem lokalu. Idealnym rozwiązaniem okazało się usadowienie gości przy okrągłych stołach, dzięki czemu biesiadnicy mogli swobodniej się ze sobą komunikować. Paniom kelnerkom i panom kelnerom dziękujemy za dbanie o sytość gości, uprzejmość i pomoc w organizacji. Dziękujemy Iza i Adam