typ: Dwór i Pałac, województwo: Dolnośląskie, miejscowość: Wrocław

Dwór "Na Końcu Świata"

Dwór


Często goście na sali zwracają nam uwagę, że do tej pory nie widzieli różnic w organizowaniu wesel i zawsze przy wyborze miejsca na wesele kierowali się zupełnie innymi kryteriami. Dopiero uczestnicząc w imprezie przez Nas organizowanej te różnice są w stanie zobaczyć. Natomiast My uważamy: że aby impreza była wyjątkowa, sami jako właściciele, musimy troszczyć się o naszych gości, dając im w ten sposób bezpieczeństwo i komfort spędzonych chwil.

 

Organizując z nami Wasze wesele podpowiadamy w jaki sposób uniknąć błędów które dość często pojawiają się przy organizacji tego typu imprez. Dzieje się tak ponieważ każde wesele jest wyjątkowe nie tylko dla Was ale i dla nas.Jednym z uczestników tego sukcesu jest nasze wieloletnie doświadczenie na podstawie którego każdy może tworzyć pełnię sukcesu własnego przyjęcia.Ośmielę się powiedzieć, że niestety osoby decydujące się u nas na zabawę są skazane na sukces :)

Przy organizacji wszelakich uroczystości na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych gościu. Dlatego nie ograniczamy się do organizowania wesel, wśród naszej bogatej oferty warto wspomnieć o takich imprezach jakchrzciny, komunie na których podpowiadamy jakimi dodatkowymi atrakcjami mogą Państwo urozmaicić czas spędzony u nas, w Dworze "Na Końcu Świata".

Uważamy: że nasz klient/gość mały czy to duży ma czuć się pewnie, wyjść z poczuciem, że dobrze się bawił, że spędzony u nas czas spędził miło, a największym dla nas podziękowanie jest gdy mała osóbka wychodzi z własnej imprezy z uśmiechem od ucha do ucha. Oczywiście nie skupiamy się tylko na okolicznościach które dotyczą tych mniejszych ale również całych rodzin. Dlatego zapraszamy do nas całe rodziny na kolacje okolicznościowe, obiady, rocznice.

Galeria zdjęć

Facebook
Dwór "Na Końcu Świata"
Wasza ocena:
4.70   |  głosów: 10

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.