typ: Dom Weselny, województwo: Małopolskie, miejscowość: Korzenna

Dom Weselny "Promenada"

Korzenna 33-322
Wojnarowa 338
tel.: 182621014, 513-751-148
http://www.domweselnypromenada.pl
promenada@vp.pl
  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
Liczba miejsc 170 Skontaktuj się z lokalem Wyświetleń strony: 7715
Dom Weselny

Dom Weselny Promenada specjalizuje się w organizacji przyjęć weselnych, komunijnych, konferencji, balów maturalnych oraz przyjęć okolicznościowych.

Każda oferta jest szczegółowo oraz indywidualnie opracowywana przez naszych specjalistów, tak aby była ściśle dostosowana do potrzeb klienta. W naszej ofercie możemy również uwzględnić obsługę muzyczną, fotograficzną oraz filmową imprez a także wynajęcie samochodu lub limuzyny.

Nasza firma zajmuje się również kompleksową obsługą gastronomiczną imprez. Zapewniamy niepowtarzalną oprawę kulinarną stworzoną przez naszych doświadczonych kucharzy. Gwarantujemy iż nasza profesjonalna oferta kateringu sprosta Państwa wymaganiom. Gwarantujemy niskie ceny i wysoką jakość.

Zapraszamy!

Galeria zdjęć

Jak do nas dojechać?

Facebook
Dom Weselny "Promenada"
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 39

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2016-04-03
Jeszcze nie jadłam tak dobrze doprawionego jedzenia, lokal warty polecenia, obsługa pilnuje porządku na stołach, elegancko i z przytupem.
Dodano: 2015-12-16
Dziękujemy za zorganizowanie przyjęcia weselnego, jesteśmy zachwyceni z całokształtu przeprowadzonego wesela, jest elegancko dostojnie i z klasą. Polecam wszystkim !!!
Dodano: 2013-07-22
Chcielismy podzienkować za zorganizowanie naszego przyjęcia weselnego było świetnie, polecam.
Dodano: 2013-07-16
Jesteśmy zadowoleni z organizacji naszego przyjęcia weselnego, było naprawdę bosko!!! Jedzono i obsługa na medal !!! ? polecam