typ: Dom Weselny, województwo: Śląskie, miejscowość: Częstochowa

Dom Weselny Gracja

Dom Weselny Gracja - Częstochowa


Nasza Firma powstała w 2002 roku i od samego początku swojego istnienia świadczy usługi weselne. Od tamtego czasu zorganizowaliśmy ponad 400 wesel i przyjęć, na których wspaniale bawiło się przeszło 40 tysięcy gości. Te liczby oznaczają nasze ogromne doświadczenie w przygotowaniu każdej uroczystości.

Niejednokrotnie Goście których obsługiwaliśmy, jak i Nowożeńcy, wracają do nas, by zorganizować kolejne uroczystości, chrzty, komunie, imieniny, lub też imprezy firmowe.


Zapraszamy do Sali Weselnej GRACJA w Częstochowie przy ulicy Huculskiej.

Możemy zorganizować dla Państwa wesela, jaki i przyjęcia okolicznościowe dla 150 osób!

Naszym klientom zapewniamy doskonałą kuchnię oraz profesjonalną obsługę w klimatyzowanej sali. Imprezy wykonujemy zgodnie z Państwa życzeniem lub na podstawie naszej oferty. Oferujemy niskie ceny, bogate menu oraz gwarantujemy wspaniałą zabawę.

Organizujemy:

- Przyjęcia weselne,
- Bankiety
- Spotkania biznesowe
- Uroczystości jubileuszowe
- Imprezy okolicznościowe

Dodatkowym atutem jest piękny ogród otaczający salę,
który tworzy romantyczny plener idealny do wykonywania pamiatkowych zdjęć!

 

Facebook
Dom Weselny Gracja
Wasza ocena:
4.76   |  głosów: 21

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2014-06-12
7.06.2014r mieliśmy okazję organizować wesele córki w lokalu "Gracja" . Dziękujemy serdecznie za wspaniałą obsługę - kelnerzy starali się jak mogli aby nikomu nic nie brakowało, nawet w późnych godzinach z uśmiechem na twarzy wykonywali swoją pracę. Właściciel czuwał nad wszystkim i dbał o każdy szczegół. Kontakt i dyspozycyjność szefa w 100% spełniła nasze oczekiwania. Jedzenie pyszne, różnorodne i w dużych ilościach. Bardzo POLECAMY . Całe wesele i poprawiny byliśmy spokojni i zadowoleni z wyboru lokalu. Dorota i Grzegorz7.06.2014r mieliśmy okazję organizować wesele córki w lokalu "Gracja" . Dziękujemy serdecznie za wspaniałą obsługę - kelnerzy starali się jak mogli aby nikomu nic nie brakowało, nawet w późnych godzinach z uśmiechem na twarzy wykonywali swoją pracę. Właściciel czuwał nad wszystkim i dbał o każdy szczegół. Kontakt i dyspozycyjność szefa w 100% spełniła nasze oczekiwania. Jedzenie pyszne, różnorodne i w dużych ilościach. Bardzo POLECAMY . Całe wesele i poprawiny byliśmy spokojni i zadowoleni z wyboru lokalu. Dorota i Grzegorz