typ: Dom Weselny, województwo: Świętokrzyskie, miejscowość: Opatów

Dom Weselny " Dynastia"

Dom Weselny Dynastia zapewnia organizacje wyjątkowych i eleganckich przyjęć weselnych, komunijnych i chrzestnych. Organizujemy także imprezy okolicznościowe, uroczystości jubileuszowe, studniówki, konferencje i szkolenia.

Każde przyjęcie jest przygotowane ze specjalna starannością i indywidualnym podejściem do naszego klienta. Dobierzemy dekoracje, wspólnie ustalimy menu, a personel zadba o każdy najdrobniejszy szczegół przyjęcia oraz sprawi, że Wy i Wasi Goście będziecie się świetnie bawić. Dołożymy wszelkich starań by Wasze wesele było najszczęśliwszym dniem w Waszym życiu.

Dla naszych gości przygotowanych jest także 10 przestronnych pokoi gościnnych 2 i 3 osobowych oraz pokój dla pary młodej gratis.

Aby każda Państwa uroczystość była przygotowana w najdrobniejszych szczegółach współpracujemy z dekoratorem, fotografem i kamerzystą.

Zapraszamy

Galeria zdjęć

Facebook
Dom Weselny " Dynastia"
Wasza ocena:
4.85   |  głosów: 13

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2015-06-24
Dynastia to dom weselny o wysokim standardzie,wystrój super,obsługa świetna,jedynie co można zarzucić ,to to żeby pani kucharka wymoczyła płaty śledziowe przed przyrządzeniem i żeby strogonow był strogonowem a nie zupą gulaszowa:)
Dodano: 2014-07-28
DOM WESELNY PIĘKNY, OBSŁUGA WSPANIAŁA, WYGLĄD I JAKOŚĆ NA BARDZO WYSOKIM POZIOMIE. POLECAMY NA KAŻDĄ IMPREZĘ. POLECAMY RÓWNIEŻ ZESPOŁ ASTER: 601 182 404