typ: Dom Weselny, województwo: Mazowieckie, miejscowość: Legionowo

Dom Weselny & Catering Julia

Dom Weselny & Catering Julia - Legionowo

Dom weselny & Catering Julia zaprasza do organizacji przyjęć weselnych, a szczególnie w miesiącach styczeń, luty, marzec i listopad oraz w każdy piątek przez cały rok w cenie od 160 zł od osoby.

Dom weselny umiejscowiony jest w centrum Legionowa. Zajmujemy się obsługą firm i osób prywatnych. Profesjonalna, komfortowa obsługa dostosowana do indywidualnych potrzeb klientów, oraz posiłki o wspaniałych walorach smakowych i wizualnych to nasza specjalność.


Organizujemy:
- Wesela do 350 osób
- Chrzty
- Komunie
- Catering
- Konferencje
- Bankiety
- Sylwestra
- Studniówki

Menu ustalane jest na życzenie klienta z uwzględnieniem gustów i potrzeb. Polecamy kuchnie polską, torty i ciasta z własnego wyrobu. W przestronnej, nowoczesnej i klimatyzowanej sali zorganizujemy każdą uroczystość. Zapewniamy miłą i fachową obsługę gastronomiczno - kelnerską. Naszym Gościom zapewniamy bezpieczeństwo na terenie zamkniętym z ochroną oraz bezpłatny parking strzeżony.

Zapraszamy

Galeria zdjęć

Facebook
Dom Weselny & Catering Julia
Wasza ocena:
4.73   |  głosów: 11

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2012-10-05
25.08.2012 odbyło się w Julii wesele mojej córki , możemy tylko wystawić najwyższą ocenę i polecić tę salę w 100%. Wesele było duże bo na 200 osób, goście zadowoleni. Jedzenie dobre i dużo, obsługa kulturalna i pomocna w każdym momencie. Długo by pisać.Polecamy !!!!!