typ: Hotel na wesele, województwo: Mazowieckie, miejscowość: Warszawa

Dom weselny Canwa

Dom weselny Canwa - Warszawa

Szukasz niebanalnego miejsca na wesele? Organizujesz imprezę okolicznościową? Potrzebujesz spokojnego miejsca blisko centrum na konferencje lub spotkanie biznesowe? Jeśli tak - nasza oferta jest dla Ciebie.

Sala weselna Canwa znajduje się zaledwie kilka kilometrów od centrum Warszawy. Jest to idealne miejsce by zorganizować przyjęcie weselne, konferencję, spotkanie biznesowe, komunię, chrzciny lub jakąkolwiek inną imprezę.

Canwa zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych od wielu lat, a pierwsze przyjęcia organizowała już w 1996 roku. Duże doświadczenie owocuje znakomitym personelem i obsługą na najwyższym poziomie.
 

Naszym głównym celem jest odciążenie Państwa od ogromu obowiązków wynikających z organizacji przyjęcia oraz zachwycenie Państwa gości naszym doskonałym jedzeniem oraz piękną i przestronną salą. Za nasz sukces uważamy pełną satysfakcję Państwa Młodych oraz zadowolenie wszystkich gości weselnych. Dlatego pragniemy zaprosić Państwa do współpracy z naszą firmą. Jesteśmy przekonani, że przygotowana przez nas oferta trafi w Państwa gusta.

Zapraszamy

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Facebook
Dom weselny Canwa
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.