typ: Dom Weselny, województwo: Kujawsko-Pomorskie, miejscowość: Lubień Kujawski

Dom Weselny BAJKA

Dom Weselny BAJKA - Lubień Kujawski

Dom Weselny BAJKA został zbudowany z myślą o organizacji uroczystości weselnych.
Dysponujemy przestrzenną, dużą, dobrze oświetloną i klimatyzowaną salą, może ona pomieścić jednocześnie ponad 200 osób. Goście mają mnóstwo swobody przy stołach oraz w miejscu wyznaczonym do zabawy, dlatego mogą czuć się u nas wyśmienicie.
Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej i bardzo atrakcyjnej oferty. Zrobimy wszystko, żeby nasi Goście czuli się tu jak najlepiej i aby zawsze wspominali nas miło.

W Domu Weselnym oprócz wesel możemy zorganizować również chrzciny, komunie, osiemnastki oraz imprezy integracyjne. Każde zamówienie jest indywidualne, tak więc zawsze dobieramy wystrój sali do charakteru imprezy.

Galeria zdjęć

Facebook
Dom Weselny BAJKA
Wasza ocena:
4.78   |  głosów: 23

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2017-10-11
Jestem zachwycona weselem w Domu Weselnym Bajka :) Sala jest przepiękna, bardzo nowoczesna i niezwykle piękny wystrój. Obsługa przemiła i co najlepsze jedzenie wspaniałe. Wszystko idealnie doprawione i ciepłe. Gorąco polecam!
Dodano: 2017-10-11
Niezapomniane przeżycia. Sala okazała... gustownie przystrojona, jedzenia dużo. Smaczne i pięknie podane. Obsługa bez zarzutu.. Zabawa na szóstkę;).
Dodano: 2016-11-04
Sala piękna , nie wymaga przystrojenia, ale jeżeli chodzi o jedzenie to słaby poziom .. mało smaczne ogółem jedzenie:( Jeśli właściciel pomyśli nad poprawą kuchni to lokal będzie mógł naprawdę ubiegać się o 4 gwiazdki. Co do jedzenie to nie było tylko moje odczucie ale większości gości. Pozdrawiam i oczekuje poprawy.