typ: Dom Weselny, województwo: Dolnośląskie , miejscowość: Wrocław

Dom weselno-bankietowy "Stara Garbarnia"

Dom weselno-bankietowy 


Zapraszamy do Starej Garbarni

najpiękniejszego, najbardziej przyjaznego bankietom

oraz imprezom obiektu na Dolnym Śląsku.


Na terenie Starej Garbarni znajdują się TRZY NIEZALEŻNE sale,każda z osobnym wyjściem na taras i ogród oraz indywidualnym zapleczem mebli ogrodowych.
Sale posiadają osobne parkingi i wejścia, co pozwala na stworzenie gościom obu imprez komfortowych warunków podczas zabawy.

American Dream

Nowa stylizowana na lata 50-te Ameryki sala o powierzchni 350 m2, z pięknym, wyciszonym od hałasu tarasem wyposażonym w meble ogrodowe i parasole. Sala jest przeznaczona na organizację wesel, imprez firmowych, okolicznościowych i konferencji od 70 do 120 osób.

Dom Weselny

Pięknie przeszklona, klimatyzowana, o doskonałej akustyce sala balowa 300 m2 - z widokiem na ogród i brzeg rzeki, znajduje się na jednym poziomie z dużym tarasem przechodzącym we wspaniały dziedziniec i ogród. Starannie dobrane kolory wnętrza oraz nastrojowe oświetlenie zapewniają ciepłą atmosferę, a kształt sali pozwala na dowolne rozstawienie stołów prostokątnych i okrągłych.

Sala Bankietowa

Druga niezależna, klimatyzowana sala bankietowa – 620 m2 z widokiem na ogród, znajduje się na jednym poziomie z dużym zadaszonym tarasem i wyjściem na ogród. Wystrój wnętrza oraz nastrojowe oświetlenie stwarzają miłą i przyjemną atmosferę, a kształt sali pozwala na dowolne rozstawienie stołów prostokątnych i okrągłych.

Stara Garbarnia oferuje Młodej Parze profesjonalne przygotowanie przyjęcia weselnego.
Zadbamy o najdrobniejszy szczegół - sprawimy aby Ten jedyny, wyjątkowy dzień w życiu został na długo w pamięci wszystkich jego uczestników.

Wystrój Sali Weselnej Sali Bankietowej i sali American DReam gwarantuje Państwu przyjemną i przytulną atmosferę.

Zewnętrzna część ogrodu wyposażona w meble ogrodowe pozwala gościom na zaczerpnięcie świeżego powietrza i odzyskanie sił do dalszej zabawy. Zaplecze zielonego terenu pozwala na przygotowanie niezapomnianego ślubu w plenerze.

Niepowtarzalne wesela tylko w Starej Garbarni.

 

Facebook
Dom weselno-bankietowy "Stara Garbarnia"
Wasza ocena:
4.25   |  głosów: 8

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Polecamy także najlepsze lokale z województwa dolnośląskiego

Dwór Korona Karkonoszy

Sosnówka

Klimatyzowana Sala balowa Dworu Karkonoszy posiada antresolę i wyjście na balkon, do dyspozycji gości jest kawiarnia w ogrodzie. Każdy z naszych stylowych pokoi, apartamentów i saloników posiada niepowtarzalny klimat i ...

Dwór Korona Karkonoszy - Miejsce Chwil Wyjątkowych

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 170

GLAMOUR

Wrocław

Restauracja Glamour oferuje kompleksowe usługi w organizacji wesel i bankietów . Z lokalem Glamour współpracują DJ-e , artyści floryści, dekoratorzy, zespoły muzyczne, cukiernicy. Istnieje możliwość zamówienie usługi fotografa oraz innych ...

 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 160

Sala Splendor

Bielawa

Sala Balowa posiada podwyższoną scenę, która to jest idealnym miejscem dla zespołu artystycznego. Oprawa świetlna, skonstruowana została przez firmę Groda. Bardzo bogate zaplecze sprzętowe umożliwia wykonanie perfekcyjnego widowiska, które to ...

Splendor to symbol tego, co najlepsze.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 250