typ: Dom Weselny, województwo: Dolnośląskie, miejscowość: Wrocław

Dom weselno-bankietowy "Stara Garbarnia"

Dom weselno-bankietowy 


Zapraszamy do Starej Garbarni

najpiękniejszego, najbardziej przyjaznego bankietom

oraz imprezom obiektu na Dolnym Śląsku.


Na terenie Starej Garbarni znajdują się TRZY NIEZALEŻNE sale,każda z osobnym wyjściem na taras i ogród oraz indywidualnym zapleczem mebli ogrodowych.
Sale posiadają osobne parkingi i wejścia, co pozwala na stworzenie gościom obu imprez komfortowych warunków podczas zabawy.

American Dream

Nowa stylizowana na lata 50-te Ameryki sala o powierzchni 350 m2, z pięknym, wyciszonym od hałasu tarasem wyposażonym w meble ogrodowe i parasole. Sala jest przeznaczona na organizację wesel, imprez firmowych, okolicznościowych i konferencji od 70 do 120 osób.

Dom Weselny

Pięknie przeszklona, klimatyzowana, o doskonałej akustyce sala balowa 300 m2 - z widokiem na ogród i brzeg rzeki, znajduje się na jednym poziomie z dużym tarasem przechodzącym we wspaniały dziedziniec i ogród. Starannie dobrane kolory wnętrza oraz nastrojowe oświetlenie zapewniają ciepłą atmosferę, a kształt sali pozwala na dowolne rozstawienie stołów prostokątnych i okrągłych.

Sala Bankietowa

Druga niezależna, klimatyzowana sala bankietowa – 620 m2 z widokiem na ogród, znajduje się na jednym poziomie z dużym zadaszonym tarasem i wyjściem na ogród. Wystrój wnętrza oraz nastrojowe oświetlenie stwarzają miłą i przyjemną atmosferę, a kształt sali pozwala na dowolne rozstawienie stołów prostokątnych i okrągłych.

Stara Garbarnia oferuje Młodej Parze profesjonalne przygotowanie przyjęcia weselnego.
Zadbamy o najdrobniejszy szczegół - sprawimy aby Ten jedyny, wyjątkowy dzień w życiu został na długo w pamięci wszystkich jego uczestników.

Wystrój Sali Weselnej Sali Bankietowej i sali American DReam gwarantuje Państwu przyjemną i przytulną atmosferę.

Zewnętrzna część ogrodu wyposażona w meble ogrodowe pozwala gościom na zaczerpnięcie świeżego powietrza i odzyskanie sił do dalszej zabawy. Zaplecze zielonego terenu pozwala na przygotowanie niezapomnianego ślubu w plenerze.

Niepowtarzalne wesela tylko w Starej Garbarni.

 

Facebook
Dom weselno-bankietowy "Stara Garbarnia"
Wasza ocena:
4.71   |  głosów: 7

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.