typ: Dom Weselny, województwo: Śląskie, miejscowość: Wrzosowa

Dom Przyjęć Okolicznościowych "BEATA"

Dom Przyjęć Okolicznościowych

Dom Przyjęć Okolicznościowych Beata we Wrzosowej istnieje już od 2001 roku. Posiadamy dużą, atrakcyjną salę mieszczącą do 200 osób, oraz dwie sale bankietowe, kominkowa - 40 osób i druga 30 osób.

Organizowane u nas przyjęcia mają klimat biesiadny, dzięki czemu, zarówno konsumpcja jak i parkiet taneczny znajdują się na jednej sali. W związku z tym, że sala nie posiada żadnych podziałow i filarów wszyscy goście mogą wspólnie cieszyć się urokami organizowanej imprezy. Ponadto na tej samej sali znajduje się scena dla zespołu muzycznego, co pozwala na bezpośredni kontakt wszystkich gości z zespołęm muzycznym.

Oświetlenie sali jest efektem dodatkowym, a światło ultrafioletowe, pary, jak i multi-światło z różnymi programami według rytmu muzyki dają specyficzny nastrój i tworzą niepowtarzalny klimat. Posiadamy także podświetlenie punktowe - regulowane nad stołami. Oświetlenie parkietu działa w rytm muzyki. Lokal wyposażony jest w urządzenia klimatyzacyjne, a cały obiekt jest monitorowany.

Z myślą o potrzebach klientów zorganizujemy wesela, komunie, przyjęcia okolicznościowe, bankiety, sympozja, imprezy integracyjne, a także catering.

Nowożeńcom oddajemy do dyspozycji apartament wyposażony w sejf, a gościom oferujemy pokoje gościnne.
Wokół lokalu znajdują się parkingi, tarasy, górka rekreacyjna oraz plac zabaw dla dzieci. Gustownie zagospodarowany teren 1 ha może posłużyć jao miejsce do wykonywania zdjęć plenerowych.

Naszą specjalnością jest kuchnia staropolska, europejska oraz atrakcyjne potrawy przygotowane przez mistrza kuchni wedle życzenia klienta np. deski serowe, półmiski ocean, udziec płonący, dziczyzna, wiejski stół, sandacz na fali, łosoś w całości, grill. Menu ustalalane jest według życzenia i potrzeb klienta. Znakomici kucharze, oryginalne aranżacje stołów oraz doskonała obsługa, gwarantują Państwu niezapomniane wrażenia kulinarne i estetyczne!

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Blachownia, Częstochowa, Poraj, Żarki, Woźniki, Koszęcin, Rędziny
Facebook
Dom Przyjęć Okolicznościowych "BEATA"
Wasza ocena:
4.65   |  głosów: 17

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2017-09-22
Nasze wesele odbyło się 12 sierpnia. Sale oraz obsługę oceniam na 5+, goście byli zadowoleni, jedzenia było bardzo dużo i było pyszne. Kontakt z właścicielami sali bardzo dobry. Polecam ;)