typ: Dom Weselny, województwo: Śląskie, miejscowość: Jastrzębie-Zdrój

Dom Przyjęć Agata

Dom Przyjęć Agata - Jastrzębie-Zdrój

W Domu Przyjęć Agata można miło i przyjemnie spedzić czas przy dobrym, domowym jedzeniu. Dysponujemy klimatyzowaną, gustowną salę dla 90 osób, z wydzielonym podestem dla muzyków oraz wyjściem na taras, lub mniejszą salą, idealną na bardziej kamerlane imprezy, mieszczącą 40 osób. Dodatkowo Domu Przyjęć "Agata" usytuowany jest na obrzeżach miasta wśród zieleni, zdala od siedlisk ludzkich i ruchliwych dróg, dzięki czemu stwarza on niepowtarzalną atmosferę ciszy i spokoju.

Posiadamy także ogrodzony i dobrze oświetlony parking dodatkowo wzmacniajacy poczucie bezpieczeństwa. Dla gości nielada atrakcją są dwie duże ogrodowe altany z grillem oraz kuchnią polową. Po szampańskiej zabawie oferujemy także noclegi w nowoczesnych i przestronnych pokojach. Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

Specjalizujemy się w organizacji przyjęć weselnych, komunijnych, a także wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych, takich jak rocznice czy urodziny. Nasza oferta zawiera różne typy menu, indywidualnie dobierane tak, aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Proponujemy standardowe dania kuchni polskiej, w szczególności śląskiej oraz ogólnoświatowej. Przyjezdnym gościom możemy zapenić noclegi w przestronnych i nowoczesnych pokojach.


Zapraszamy do nas i gwarantujemy, że spełnimy państwa oczekiwania!!

 

Facebook
Dom Przyjęć Agata
Wasza ocena:
4.82   |  głosów: 33

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.