typ: Restauracja, województwo: Małopolskie, miejscowość: Krynica-Zdrój

CristalPatio Restauracja

CristalPatio Restauracja - Krynica-Zdrój

Restauracja Cristal Patio usytuowana jest w sercu Krynickiego uzdrowiska- na deptaku, u podnóża Góry Parkowej. Z niezwykłym wdziękiem łączy niezwykle magiczny klimat z nowoczesnością. Przestronne, utrzymane w ciepłej stylistyce wnętrze, długi bar, cudowna muzyka w tle, piękny ogródek z fontanną oraz obsługa na najwyższym poziomie. Wszystko to sprawia, że jest to idealne miejsce na odpoczynek, miłą rozmowę przy obiedzie, czy też wieczorne spotkanie dla wszystkich tych, których Krynica wciąż magnetyzuje swoim urokiem i niepowtarzalną atmosferą.

ORGANIZUJEMY PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE
Wesela
Komunie, chrzciny
Urodziny, imieniny
Imprezy firmowe
Zaręczyny

Możliwość wynajęcia sali na szkolenia, konferencje itp.
Lokal dysponuje dwiema salami, tarasem i ogródkiem letnim

Lokal dysponuje dwiema salami, które mogą pomieścić 250 osób, co umożliwia organizację przyjęć okolicznościowych i spotkań biznesowych dla wielu osób.
Posiadamy także ogródek letni z placem zabaw dla dzieci oraz taras na 200 osób. Restauracja Cristalpatio mieści się w interesującym budynku tuż obok zabytkowej Pijalni. Jasne elementy wyposażenia i wystroju wnętrza nadają lokalowi elegancji i schludności zaś przyćmione światło tworzy przyjemny, kameralny nastrój. Oprócz serwowania wyśmienitych posiłków, restauracja Cristalpatio oferuje różne formy rozrywki m.in.wieczory z muzyką na żywo, karaoke.

Dla nas ważny jest każdy gość nawet ten najmniejszy dla Milusińskich proponujemy specjalne dziecięce menu, a także możemy wg. Państwa życzenia zorganizować profesjonalną opiekę dla dzieci podczas przyjęcia weselnego w czasie, której najmłodsi goście będą mogli wziąć udział w zabawach oraz animacjach. Ponad to w lokalu znajduje się kącik zabaw dla dzieci a w okresie letnim udostępniamy domek zabaw na zewnątrz restauracji.

 

 

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Muszyna, Piwniczna-Zdrój, Nowy Sącz, Stary Sącz
Facebook
CristalPatio Restauracja
Wasza ocena:
4.75   |  głosów: 8

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.