typ: Hotel na wesele, województwo: Kujawsko-Pomorskie, miejscowość: Toruń

COPERNICUS TORUŃ HOTEL

COPERNICUS TORUŃ HOTEL - Toruń

W Hotelu Copernicus organizujemy wspaniałe przyjęcia, bankiety i inne uroczystości, czy imprezy okolicznościowe. Traktujemy indywidualnie każdą uroczystość, tak by zaspokoić wszelkie wymagania naszych Gości.

W hotelu znajdują się 2 sale bankietowe z bezpośrednim wyjściem do ogrodu. Układ naszych sal pozwala na organizację imprezy okolicznościowej do 200 osób. Spotkania towarzyskie w Copernicus Toruń Hotel oraz przyjęcia okolicznościowe mają niepowtarzalny charakter. Indywidualna obsługa w połączeniu z profesjonalnym podejściem do klienta pozwoli przyjąć gości w wielkim stylu.

Atmosfera panująca w hotelu, czy wykwintne potrawy serwowane przez restaurację ‘Sfera’ uświetnią Państwa uroczystość. Wesela w Hotel Copernicus są gwarancją przyjęcia na najwyższym poziomie. Cały nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby Państwa szczególny dzień był tym najpiękniejszym w życiu. Nowożeńcy otrzymują w prezencie od naszego hotelu apartament na noc poślubną. Do Państwa dyspozycji oddajemy 12 pokoi jednoosobowych.

Galeria zdjęć

Facebook
COPERNICUS TORUŃ HOTEL
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 2

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.