typ: Hotel na wesele, województwo: Podlaskie, miejscowość: Białowieża

Centrum Wypoczynkowe Ostoja i Gospoda Pasibrzuch

Centrum Wypoczynkowe Ostoja i Gospoda Pasibrzuch - Białowieża

Chcesz by ten dzień był naprawdę wyjątkowy, a nie taki sam jak u Twojej rodziny i przyjaciół? Dobrze trafiłeś! Centrum Wypoczynku „Ostoja” i Gospoda „Pasibrzuch” o to zadbają. Przeniesiemy Cię w pachnącą lasem rustykalną krainę, gdzie w ten wyjątkowy dzień będziecie mogli zasiąść za stołem i raczyć się gościną naszych progów. Progów, które każdemu weselnikowi okażą się miłe i zachęcające do zabawy bądź to z dj’em, bądź zespołem muzycznym. Niezobowiązująca atmosfera naszego kompleksu pozwoli uniknąć skrępowania i zapewni podwaliny do szampańskiej zabawy.

A dlaczego właściwie wesele w Białowieży? Dlatego że z uroków tego miejsca przez wieki korzystali Królowie Polski, Wielcy Książęta Litewscy, oraz Carowie Rosji. Dlatego że tylko tu soczysta zieleń prastarej słowiańskiej puszczy styka się błękitem nieba. Dlatego że jest to miejsce gdzie dawno zapomniane obyczaje i potrawy przetrwały pod strzechą domów i obyczajowości mieszkańców. I właśnie namiastkę tych rzeczy chcemy Państwu zaoferować w ten wyjątkowy dzień:


Dysponujemy przestrzenną, dobrze oświetloną salą, w której zabawa może cieszyć się ok 180 osób.

 

Galeria zdjęć

Facebook
Centrum Wypoczynkowe Ostoja i Gospoda Pasibrzuch
Wasza ocena:
4.67   |  głosów: 3

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2012-08-12
Bardzo przyjemne miejsce, robiliśmy wesele na około 80 osób. Bardzo profejsjonalne podejście, nie musiałem się o nic martwić. Jedzenie jak u mamy, na prwdę polecam. Trochę na uboczu ale właściwie to zaleta. Zdecydowanie polecem.