typ: Restauracja, województwo: Dolnośląskie, miejscowość: Wrocław

Centrum Gastronomiczne Nelson

Centrum Gastronomiczne Nelson - Wrocław


Zdajemy sobie sprawę, jak istotna jest dobra atmosfera podczas firmowych spotkań. Odciążymy Cię w ich organizowaniu, gdyż mamy doświadczenie i jesteśmy w tym naprawde dobrzy. Na powietrzu czy pod namiotem ,
Centrum Gastronomiczne Nelson zrealizuje każdą sugestię tak, by imprezy plenerowe i integracyjne, konferencje i szkolenia zostały na długo zapamiętane.

 

Wspólnie znajdziemy najlepsze miejsce do odbycia niezapomnianej imprezy integracyjnej. Sprawimy, że Twoi pracownicy, przyjaciele,rodzina na długo będą mieć w pamięci chwile spędzone przy starannie dobranej muzyce, do Twojej imprezy. A smak serwowanych potraw, będzie kojarzony z chwilami spędzonymi wśród najbliższych.

To, co podkreśli uroczysty charakter każdej imprezy, to wspaniała dekoracja. Wyszukana i z klasą - będzie odzwierciedleniem Twojego gustu i realizacją Twego pomysłu. Dysponując materiałami technicznymi, jestesmy w stanie spełnić każdą Twą ideę i dopełnić wizji idealnego spotkania. Jako element dekoracji możemy wykorzystać fontannę czekoladową, która jest nie tylko przyjemna dla oka, ale i dla podniebienia.

Galeria zdjęć

Facebook
Centrum Gastronomiczne Nelson
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 5

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.