typ: Restauracja, województwo: Mazowieckie, miejscowość: Warszawa

Adamczyk Center & Adamczyk Catering

Adamczyk Center & Adamczyk Catering - Warszawa

Adamczyk Catering to rodzinna firma działająca na rynku lokalnym.

Naszą zaleta jest sumienność i rzetelność wykonywanych usług oraz dbałość o bardzo wysoką jakość naszych wyrobów. Wszelkiego rodzaju imprezy obsługuje profesjonalna i miła obsługa.

Kreatywność i innowacyjność pozwala nam wyjść naprzeciw najbardziej spektakularnym wymaganiom naszego Klienta w zakresie organizacji i obsługi przyjęć okolicznościowych, wesel, pikników, koktajli, spotkań biznesowych, szkoleń itp.

Nowocześnie wyposażona kuchnia oraz wykwalifikowany personel pozwala nam we własnym zakresie kreować formę i smak, uwzględniając oczekiwania naszego Klienta, a nasza profesjonalna obsługa pozwoli w pełni oddać charakter organizowanych imprez.

Jednocześnie oferujemy gotowe zestawy śniadaniowe i obiadowe dla firm, szkół i przedszkoli. Wszystkie wyroby dostarczane, są bezpośrednio z firmy do Klienta. Jesteśmy otwarci na sugestie dotyczące formy i ceny oferowanych usług tak, aby współpraca między nami okazała się pomyślna.

Pragniemy gorąco zaproponować obiekt konferencyjno-bankietowy, na różne okazje.

Oferujemy 3 klimatyzowane sale:
* bankietową o powierzchni 240m2 (10x24) i wysokości 4,5 m. z odrębnym barem o powierzchni 100m2. Mieszcząca w układzie stojącym ok. 300 osób, w teatralnym 180 osób, bankietowym 170 osób
* dodatkową o powierzchni 90m2 i wysokości 2-3 m. Sala ta traktowana jest jako uzupełnienie sali bankietowej
* klubową o powierzchni 100m2 i wysokości od 3 do 3,5 m mieszącą w ustawieniu stojącym 60 osób, teatralnym 60 i siedzącym 40/50 osób.

Obok obiektu mieści się piękny ogród.
Zapewniamy organizację wyjątkowych i eleganckich przyjęć z dostosowanym do Państwa gustów menu oraz niezapomnianą i ciepłą atmosferę.
Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w naszym obiekcie mogli Państwo zaliczyć do udanych.

Oczekując na spotkanie lub telefon oddajemy się do dyspozycji.

Galeria zdjęć

Facebook
Adamczyk Center & Adamczyk Catering
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 9

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.