typ: Restauracja, województwo: Wielkopolskie, miejscowość: Suchy Las

ABC Kuchni

ABC Kuchni - Suchy Las

Z myślą o wygodzie Szanownych Klientów, oferowane przez nas usługi gastronomiczne mają charakter kompleksowy. Troszczymy się nie tylko o jakość potraw, lecz także dbamy o ich właściwy transport oraz stwarzamy możliwość konsumpcji w naszej nowopowstałej sali restauracyjnej, która jest wizytówką Firmy. Ten przytulny, kameralnie urządzony lokal daje Państwu możliwość zapoznania się z naszą ofertą i zdegustować firmowe specjały.
Warto zaznaczyć, że wszystkie potrawy przygotowywane są bezpośrednio po złożeniu przez Państwa zamówienia, co gwarantuje ich świeżość oraz najwyższą jakość. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby wizyta w restauracji "ABC Kuchni" była dla naszych drogich Gości miłym, na długo pozostającym w pamięci wydarzeniem.

Zawsze służymy radą i gwarantujemy fachową i kulturalna obsługę. Swoich Klientów obdarzamy ogromnym szacunkiem i troską o to, by opuścili nasz lokal zadowoleni i chętni na odwiedzenie nas ponownie.


Catering | Nasze kompetencje

W odpowiedzi na zapotrzebowania współczesnych klientów oferujemy profesjonalną obsługę imprez okolicznościowych a także catering socjalny. Jesteśmy przygotowani na realizację niemal każdego zamówienia. Komponujemy menu na obsługę gastronomiczną przyjęć okolicznościowych rodzinnych jak i firmowych.

Oferujemy potrawy kuchni staropolskiej, a także proponujemy Państwu kulinarną podróż do krajów europejskich, słynących z wyśmienitej kuchni. Posiadamy bogaty wachlarz specjałów zimnego bufetu, dań z ryb, drobiu, mięsa, warzyw i owoców morza. Polecamy wyśmienite kanapki, tartinki, surówki, jak również półfabrykaty, potrawy mączne, zupy, sosy i dania kuchni ciepłej. Dbamy o to, by każde z naszych dań było atrakcyjnie i niebanalnie udekorowane oraz aby kusiło świeżością i wyrafinowanym smakiem. Nasze wyroby powstają w dużym, nowocześnie wyposażonym zakładzie produkcyjnym, zatrudniającym 25 wyspecjalizowanych pracowników, gotowych zrealizować niemal każde zamówienie Szanownych Klientów. Nasi mistrzowie bardzo skrupulatnie dobierają surowce i produkty najwyższej jakości.
W trosce o harmonię smaku i wyglądu potraw, stosujemy wysokie kryteria w doborze dekoracji. Śledzimy najnowsze tendencje w dekorowaniu potraw, aby stanowiły niekwestionowaną ozdobę Państwa stołów. Tworzenie oprawy kulinarnej najrozmaitszych uroczystości jest dla nas ogromnym zaszczytem i wyzwaniem.

Jesteśmy dumni mogąc zaprezentować swe wyroby podczas kameralnych uroczystości oraz większych imprez okolicznościowych oraz cateringowych organizowanych w miejscu wyznaczonym przez Klienta. Oczywiście zapewniamy bezpłatny transport specjalistycznymi samochodami, wyposażonymi w niezbędne do zachowania świeżości potraw, agregatory chłodnicze. Dobra organizacja pracy, stosowne przygotowanie zawodowe idące w parze z wieloletnim doświadczeniem sprawiły, iż zyskaliśmy sobie zaufanie wśród odbiorców i z dumą możemy powiedzieć, że ich krąg nadal się powiększa. To zobowiązuje do dalszej, jeszcze efektywniejszej pracy, której celem nadrzędnym jest zadowolenie Klientów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów uruchomiliśmy także usługę wypożyczenia sprzętu cateringowego.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Facebook
ABC Kuchni
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 1

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.