typ: Restauracja, województwo: Pomorskie, miejscowość: Zblewo

" Gościniec Konopielka " Andrzej Majka

"Gościniec Konopielka" to miejsce szczególne. Tuż przy wyjeździe z uroczej miejscowości Zblewo w kierunku Malborka uwagę zwraca charakterystyczna bardzo klimatyczna, pokryta Osiką, drewniana chata. Postawiona na wzór wiejskiego siedliska, z dymem unoszącym się z komina i z prostym lecz przeuroczym ogrodem. Już sam wygląd jest zapowiedzią pysznego jadła i udanej biesiady. Stworzona dla wszystkich, a w szczególności dla ludzi nowoczesnych i płynących z falą postępu. Dla tych w ciągłym biegu i stresie. Dla cierpiących na brak czasu i wypoczynku. Otwarte na oścież wrota zapraszają w Gościnę i radośnie wołają: "Czym chata bogata, tym Gościom rada"!!! Aż żal z tego zaproszenia nie skorzystać.

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Posiadamy również w pełni wyposażony hotel. Zapraszamy na naszą stronę aby poznać wszelkiego rodzaju promocje, nasz jadłospis, a także imprezy na które serdecznie zapraszamy!

Facebook
" Gościniec Konopielka " Andrzej Majka
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 1

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2015-11-09
Jadąc trasą nr 22 zjechaliśmy do gościńca przy drodze. Urocza, drewniana chata wywarła bardzo pozytywne pierwsze wrażenie, plac wokół ciekawie zaprojektowany, ogół odczuć- wypoczęliśmy tutaj. Wchodząc do środka poczuliśmy się trochę jak w skansenie, ale w dobrym znaczeniu tego słowa. Znalazł się kącik zabaw dla dzieciaczków, co jest ważnym aspektem, kiedy niecierpliwe potomstwo dokazuje oczekując na posiłek. Jedzenie smaczne, poprawnie podane, z nutką elegancji i nowoczesności. Menu zawierało nawet porcje dziecięce. Obsługa bardzo miła. Sala mimo dużego rozmiaru i przestrzeni pozostała przytulna. Możliwość zakupu naturalnych przetworów jest dodatkowym plusem tego miejsca. Na pewno tutaj powrócimy :)