typ: Dom Weselny, województwo: Mazowieckie , miejscowość: Nowa Sucha

Zajazd Słoneczny Zakątek

Zajazd Słoneczny Zakątek - Nowa Sucha

Wiele par przygotowujących się do ślubu pragnie, aby ten dzień był niezapomniany i wyjątkowy. Uroczystość weselna to przyjemność zarówno dla Młodej Pary, jak i dla wszystkich gości. Udane wesele to przede wszystkim wesele dobrze zaplanowane i właściwie zorganizowane.
Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi Restauracja w Zajeździe Słoneczny Zakątek podejmując się organizacji wesela w wyśmienitym stylu, które na zawsze pozostanie w pamięci nowożeńców, rodziców i wszystkich zaproszonych gości. Dbamy o każdy detal organizowanego wesela, począwszy od wystroju sali i stołów, powitania Młodej Pary i wszystkich gości, podania smacznych i świeżych potraw, tak aby uroczystość ta była niezapomniana i wyjątkowa.
Jakość, ilość i rodzaj wybranych potraw na każdym weselu jest bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na ogólną ocenę przyjęcia weselnego, o co szczególnie dbamy uzgadniając dokładnie propozycje menu z narzeczonymi i ich rodzicami.
Na uroczystości weselnej należy pamiętać również o osobach będących wegetarianami i dla nich przygotować inne potrawy. Organizując wesele w Zajeździe Słoneczny Zakątek możesz mieć pewność, że wszystkie przygotowane potrawy będą świeże i bardzo ładnie podane.
Każde wesele musi mieć należytą obsługę kelnerską - dbamy o to, aby każdą uroczystość obsługiwała odpowiednia liczba kelnerów, tak aby podawane dania trafiały do gości ciepłe i mniej więcej w tym samym czasie.
Aby wesele zapadło na długo w pamięci gości oferujemy słodkie pakieciki wręczane przez Młodą Parę gościom opuszczającym uroczystość weselną.

W naszej ofercie znajduje się wiele dodatkowych atrakcji przygotowanych specjalnie na uroczystości weselne przez Szefa Kuchni, dzięki którym z całą pewnością będzie można zorganizować wesele, które zachwyci większość uczestników.

Życzymy Wam, Waszym rodzicom i gościom wiele radości i niezapomnianych chwil z wymarzonego wesela zorganizowanego w naszej restauracji.

Galeria zdjęć

Facebook
Zajazd Słoneczny Zakątek
Wasza ocena:
4.92   |  głosów: 12

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Polecamy także najlepsze lokale z województwa mazowieckiego

Sala Weselna Górki Zielone

Górki

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe dla 50-280 osób. Duży obiekt położony malowniczo pośród lasów, to wymarzona przestrzeń na tego typu imprezy. Zapraszamy.

Wesele pełne magii tylko w Górkach Zielonych!

  • parking
  • kuchnia
Liczba miejsc 280

Hotel Chynów

Chynów

Promocja na wesela w piątki - 10 % rabatu! W Hotelu Chynów pragniemy zaoferować jak najlepsza usługę organizacji Państwa przyjęcia weselnego. Przygotowaliśmy cudowną salę bankietową, zaprojektowaną i przystrojoną tak, aby ...

Naszą aspiracją jest sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających smakoszy.

  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
Liczba miejsc 246