Polecamy
typ: Restauracja, województwo: Dolnośląskie , miejscowość: Głogów

Pod Starym Głogiem | Restauracja w Ratuszu

Pod Starym Głogiem | Restauracja w Ratuszu - Głogów

Restauracja Pod Starym Głogiem to jedno z najbardziej niezwykłych miejsc na kulinarnej mapie naszego regionu. Zlokalizowana we wschodniej części budynku Ratusza zwraca uwagę stylowymi wnętrzami z kilkusetletnią tradycją. Już dziś, w stylowo odrestaurowanych i w pełni klimatyzowanych wnętrzach, można zarezerwować wyjątkowe przyjęcie weselne. Restauracja urzeka eleganckimi wnętrzami w połączeniu z doskonałą ofertą kulinarną, ciekawą oprawą i profesjonalnym serwisem. Restauracja Pod Starym Głogiem ,to kulinarny sposób połączenia piękna z tradycją.Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Państwa do rezerwacji terminów na organizację przyjęcia weselnego w jednej z najpiękniejszych budowli miasta – głogowskim ratuszu. Zaskakujący charakter restauracji w ratuszu tworzą wnętrza z gotyckimi sklepieniami sali kryształowej, gwiaździstej i piaskowej mieszczących do 130 osób.

Sale restauracyjne zostały naturalnie podzielne w taki sposób by w noc przyjęcia weselnego zapewnić Państwu niezależność sali konsumpcyjnej (gwiaździstej) – w połączeniu z częścią taneczną sali (piaskowej) we wschodniej części budynku ratusza. Naturalny podział sal zapewnia z jednej strony kameralny i biesiadny charakter przyjęcia – z drugiej zaś – balowo dworski styl imprezy tanecznej w drugiej z sal. Lokalizacja obiektu gwarantuje dogodny dojazd, a urok Starego Miasta zapewnia niezapomniane wrażenia.

W sezonie letnim zapewniamy Państwu zarówno klimatyzację w salach restauracyjnych i tanecznych ale również ogródek letni, który pozostaje w Państwa wyłącznej dyspozycji. Każda z sal zapewnia pełny węzeł multimedialny by spełnić oczekiwania bardziej wymagających Gości.

Oferta organizacji wesela w naszej restauracji została przygotowana w taki sposób by całkowicie zadbać o kulinarną stronę przyjęcia – wypiek ciasta oraz dobór świeżych owoców pozostają w kwestii naszej odpowiedzialności – która wliczona jest w cenę usługi podstawowej.

Zachęcamy Państwa do korzystania z oferty OPEN BARU (otwarty bar), który w noc głównego przyjęcia weselnego zapewnia elegancki format przygotowania i serwowania wyśmienitych drinków i napojów dla gości weselnych. Dodatkowo udostępniamy ekspres ciśnieniowy do kawy by zagwarantować serwis i produkty w najlepszym możliwym wydaniu. Rodzaje dostępnych alkoholi pozostają oczywiście kwestią uzgodnienia.

 

Facebook
Pod Starym Głogiem | Restauracja w Ratuszu
Wasza ocena:
4.55   |  głosów: 11

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2017-02-02
Postanowiliśmy nasze przyjęcie weselne zorganizować w restauracji "Pod Starym Głogiem". Wstępnie wybraliśmy tą lokalizację ze względów praktycznych bo jest w sąsiedztwie Urzędu Stanu Cywilnego. Podczas omawiania szczegółów przyjęcia właściciel doradzał nam bardzo rzeczowo i profesjonalnie. Uroczystość udała się udała się wspaniale, uzgodnione menu było zgodne z naszym zamówieniem, wszyscy goście byli zadowoleni, potrawy były bardzo smaczne i podane na czas. Obsługa profesjonalna i bardzo miła. Możemy z czystym sumieniem poradzić innym parom ten lokal.
Polecamy także najlepsze lokale z województwa dolnośląskiego

Sala Splendor

Bielawa

Sala Balowa posiada podwyższoną scenę, która to jest idealnym miejscem dla zespołu artystycznego. Oprawa świetlna, skonstruowana została przez firmę Groda. Bardzo bogate zaplecze sprzętowe umożliwia wykonanie perfekcyjnego widowiska, które to ...

Splendor to symbol tego, co najlepsze.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 250

Hotel Śląsk

Wrocław

Hotel Śląsk oferuje bardzo ciekawe i różnorodne menu, w bardzo przystępnych cenach. Hotel Śląsk oferuje apartament dla nowożeńców w cenie.

Zajmiemy się wszystkim, od rzeczy najważniejszych po najdrobniejsze detale. Polecamy się!

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 300

Dwór Skalny

Miłków

Najlepszą rekomendację Dwór Skalny organizowanych tu wesel dają sami klienci, wieloma pozytywnymi opinii. Dbamy o kompleksowe, ścisłe z wytycznymi klienta przygotowanie każdej imprezy, tak aby goście wyszli zachwyceni ...

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
 • dla niepełnosprawnych
Liczba miejsc 180