typ: Hotel na wesele, województwo: Łódzkie , miejscowość: Pabianice

Pod Dębami

Pod Dębami - Pabianice

Hotel Pod Dębami dysponuje salą weselną mogącą przyjąć 350 osób. Od Bełchatowa po Łódź nie ma większej sali niż ta w Pawłówku! Wystrój wnętrza jest w stylu egipskim. Kryształowe żyrandole, polerowana posadzka oraz ciepłe kolory sprawiają iż sala jest przytulną i pełną elegancji. Wyposażona jest również w klimatyzację, specjalną wentylację oraz wysokiej klasy nagłośnienie. Na Parę Młodą czeka "błękitny apartament" w hotelu.

Stoły weselne i parkiet taneczny znajdują się na jednej sali. Do dyspozycji państwa są stoły tradycyjne bądź owalne. Oferujemy profesjonalną obsługę, nowoczesne zaplecze gastronomiczne, w którym przygotowujemy potrawy i ciasta. Jedną z atrakcji mogą być również zdjęcia w plenerze wśród zieleni i romantycznej fontanny w ogrodzie.


Oferujemy również dodatkowe opcjonalne atrakcje:
fontanna czekoladowa
fontanna alkoholowa (poncz)
stół wiejski
drink bar
pieczone, płonące indyki.


Atrakcją wesela pod Dębami są potrawy przyrządzane na węglowym grillu, który znajduje się w pobliżu sali. W dzień poprawin gościom weselnym oferowane jest darmowe piwo które można popijać na świeżym powietrzu pod parasolami.

Do państwa dyspozycji oddajemy 50 miejsc noclegowych w pokojach: 1-osobowych, 2-osobowych, 3-osobowych oraz w apartamentach. Mogą państwo liczyć na przyjazną, miłą i fachową obsługę. Wszystkie pokoje, wyposażone są w pełny węzeł sanitarny, TV, Internet, telefon.
Nasz kompleks hotelowo-gastronomiczny położony jest na ponad 1ha powierzchni, są to obiekty noclegowe, gastronomiczne i piękny ogród, w którym znajdują się ławy dębowe, altanki, parasole.


Serdecznie Państwa zapraszamy i życzymy miłego pobytu w Hotelu i Restauracji
"Pod Dębami".

Facebook
Pod Dębami

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Polecamy także najlepsze lokale z województwa łódzkiego

Fabryka Wełny Hotel & Spa w Pabianicach

Łódź

Fabryka Wełny Hotel & Spa w Pabianicach zaprasza wszystkie Młode Pary w progi tego wyjątkowego obiektu, aby skorzystać z usług wykwalifikowanej załogi, która przygotuje Wasze wspaniałe przyjęcie weselne!

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 240

Restauracja Staropolska Soplicowo

Łódź

Restauracja położona jest w świetle przepięknego ogrodu, otoczonego wiklinowym płotem, co daje gwarancję intymności. W ogrodzie można również zorganizować grilla.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja

Sala Bankietowa Enigma

Rzgów

Sala Bankietowa Enigma - rodzinna atmosfera, zgrana i profesjonalna obsługa, oraz domowa polska kuchnia. Jeśli chcesz, aby właśnie tak przebiegało Twoje wesele to zapraszamy do kontaktu.

Dzięki kwalifikacjom i doświadczeniu naszych pracowników gwarantujemy solidność i profesjonalną obsługę naszych gości.

 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 170