typ: Hotel na wesele, województwo: Mazowieckie , miejscowość: Huta Żabiowolska

Hotel Palatium ***

Hotel Palatium *** - Huta Żabiowolska

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to dzień odmieniający całe nasze życie. To dzień w którym wiążemy z drugą osobą nasze nadzieje, nasze pragnienia i naszą przyszłość.

Dlatego tak ważny jest wybór miejsca, w którym wraz ze swymi najbliższymi, rodziną i licznym gronem przyjaciół świętować będziemy to jedyne w życiu przyjęcie - przyjęcie weselne.

 

Dysponujemy dwoma salami weselnymi do wyboru. Sala Palatium to wesele w stylu magnackiej wytworności. Elegancki wystrój sali i bezpośrednie wyjście do ogrodu gwarantuje wytworne przyjęcie weselne. Sala Arkada w stylu rycerskim, przeniesie weselników w czasy średniowiecznych uczt przy suto zastawionych stołach.
W sali Palatium organizujemy wesela do 120 osób, natomiast w sali Arkada do 180 osób.

Architektura sali, zapewniająca swobodę zabawy, doskonała kuchnia i wzorowa obsługa sprawią, że przez wiele lat wesele w Palatium pozostanie wspomnieniem niosącym ze sobą moc silnych, radosnych i wspaniałych wrażeń nie tylko w pamięci Pary Młodej, ale także w pamięci Gości.

Specjalnie dla Państwa Młodych ufundowaliśmy prezenty:
nocleg ze śniadaniem w apartamencie dla nowożeńców,
pieczony, wiejski chleb oraz przepięknie zdobiony tort weselny.

Tym z Państwa, którzy nie chcą w sposób tradycyjny świętować wesela, proponujemy wplecenie w uroczystość elementów imprez tematycznych.

Wszelkich szczegółowych informacji udzieli Państwu dział marketingu lub recepcja hotelu Palatium.

Galeria zdjęć

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2012-11-14
Szczerze polecam ten hotel na organizację wesela. Miałem okazję bawić się na jednym z wesel w tym hotelu i byłem naprawdę bardzo zadowolony. Super przygotowanie, profesjonalna obsługa, pyszne jedzenie, świetna zabawa, niepowtarzalny klimat. Na żadnym weselu się tak dobrze nie bawiłem. POLECAM
Polecamy także najlepsze lokale z województwa mazowieckiego

Sala Weselna Górki Zielone

Górki

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe dla 50-280 osób. Duży obiekt położony malowniczo pośród lasów, to wymarzona przestrzeń na tego typu imprezy. Zapraszamy.

Wesele pełne magii tylko w Górkach Zielonych!

  • parking
  • kuchnia
Liczba miejsc 280

Hotel Chynów

Chynów

Promocja na wesela w piątki - 10 % rabatu! W Hotelu Chynów pragniemy zaoferować jak najlepsza usługę organizacji Państwa przyjęcia weselnego. Przygotowaliśmy cudowną salę bankietową, zaprojektowaną i przystrojoną tak, aby ...

Naszą aspiracją jest sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających smakoszy.

  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
Liczba miejsc 246