typ: Hotel na wesele, województwo: Mazowieckie , miejscowość: Serock

Hotel NARVIL Conference & Spa

Hotel NARVIL Conference & Spa - Serock

Hotel NARVIL...

to idealne miesce do organizacji przyjęcia weselnego. Obiekt położony jest w pięknej scenerii tuż nad malowniczą rzeką Narew. Dla naszych Gości oferujemy bardzo dużą przestrzeń przystosowaną do organizacji przyjęć i bankietów. Szczególnie polecamy część sali Amazonka o powierzchni 434 m2, która dzięki przeszkleniu, otaczającej ją ścianie organicznej oraz specyficznemu układowi, stanowi wyjątkowe miejsce na ten niepowtarzalny wieczór.

Kolejnym niezwykle atrakcyjnym miejscem na organizację wesela jest Restauracja, dająca możliwość organizacji bankietu na dwóch poziomach, oraz posiadająca wyjście na zadrzewione patio.

W przypadku organizacji mniejszych przyjęć, zapraszamy do sal na 1 piętrze (Narew, Sekwana, Morskie Oko) - które oprócz znakomitego wystroju zapewniają klimat odpowiedni do rangi wydarzenia.

Szef Kuchni wraz z zespołem zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta Młodej Pary oraz Gości. Zapraszamy do spotkania i degustacji wybranego menu. Szczegóły znajdą Państwo w ofercie.

Opiekun ze strony Hotelu koordynuje przygotowania oraz przebieg uroczystości, może pomóc napisać scenariusz czy wesprzeć Młodą Parę w przygotowaniach do najważniejszego dnia w życiu. Przez cały czas trwania przyjęcia, nad jego uczestnikami czuwa wykwalifikowany i dyskretny personel.

Kolejną atrakcją jest możliwość zawarcia ślubu w XV-wiecznym Kościele Św. Anny w Serocku, najstarszym późnogotyckim kościele na Mazowszu. Jest on usytuowany na skarpie, skąd rozciąga się widok na połączenie dwóch rzek - Bugu i Narwi.

 

PROMOCJA
Do standardowych pakietów weselnych proponujemy:
pokoje dla rodziców - gratis,
parking dla wszystkich gości - gratis,
możliwość przesunięcia opłaty II raty do 2 miesięcy przed datą przyjęcia.


Sale weselne:
Sala Nil - 250 osób (możliwość powiększenia sali do 400, 500 i więcej osób). Sala znajduje się na parterze, jest w całości oszklona, z możliwością doboru oświetlenia sufitowego. Niepowtarzalna architektura sali z widokiem na park, daje niezapomniane wrażenia z organizacji wesela. Sala w pełni klimatyzowana.

Morskie Oko - 90 osób. Sala znajduje się na piętrze, z oknami wychodzącymi na teren zielony. Sala w pełni klimatyzowana.

Narew - 240 osób. Sala znajduje się na pierwszym piętrze, posiada możliwość doświetlenia dziennym światłem. Na sali znajdują się kolumny wspierające całą salę. Sala w pełni klimatyzowana.

Sekwana - 80 osób. Sala znajduje się na półpiętrze, kameralna, piękna i zaciszna sala, oszklona z dwóch stron, w intymnym miejscu, posiada wspaniały widok na zielone patio. Sala w pełni klimatyzowana.

Kolorado + Kongo - 200 osób. Sale znajdują się na parterze, nie posiadają dziennego światła, niemniej jednak zaawansowany system oświetlenia sal, daje niepowtarzalne możliwości aranżacji sali. Sala w pełni klimatyzowana.

Eufrat i Ganges - 200 osób. Sale nie posiadają dziennego światła, niemniej jednak zaawansowany system oświetlenia sal, daje niepowtarzalne możliwości aranżacji sali. Sala w pełni klimatyzowana.

Restauracja - 300 osób. Sala restauracyjna znajduje się na dwóch poziomach. Na górnym poziomie mieści się do 300 osób, na poziomie parteru istnieje możliwość ustawienia parkietu dla gości i bufetów. Sala, poprzez ogromne okna, jest przepięknie doświetlona światłem dziennym. Uczestnicy przyjęcia weselnego mają możliwość wyjścia na patio. Sala jest w pełni klimatyzowana.

W ramach ceny zapewniamy:
Wynajem sali bankietowej
Menu degustacyjne*
Menu
Usługi kelnerskie
Powitanie chlebem i solą
Winietki na stoły
Zastawa stołowa
Pokrowce na krzesła
Apartament dla Młodej Pary- gratis
Rabat na pokoje dla gości weselnych
Szatnia
Melex - do sesji zdjęciowej

* - degustacja płatna podczas spotkania, po podpisaniu umowy na organizację wesela, wartość kontraktu zostanie pomniejszona o wartość degustacji. Degustacja obejmuje wybrane posiłki dla 2 osób. Napoje i alkohol nie są wliczone w degustację.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Galeria zdjęć

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2016-08-28
Hotel jest nowoczesny, pięknie położony. I tutaj plusy się kończą. Jako gość weselny mogę powiedzieć, że jedzenie jest fatalne. Na konferencje pracowniczą może i owszem, tam nie liczy się jakość jedzenia, ale wesele ma to do siebie, że jedzenie jest bardzo istotne. Obsługa miła, ale ilość kelnerów zdecydowanie nieadekwatna do ilości gości. Kolację podawano 3 godziny. Goście czekali i czekali na taniec młodej pary. ORGANIZACYJNIE klapa. Nie wrócę do tego hotelu prywatnie. Nie polecam za te pieniądze.
Polecamy także najlepsze lokale z województwa mazowieckiego

Sala Weselna Górki Zielone

Górki

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe dla 50-280 osób. Duży obiekt położony malowniczo pośród lasów, to wymarzona przestrzeń na tego typu imprezy. Zapraszamy.

Wesele pełne magii tylko w Górkach Zielonych!

  • parking
  • kuchnia
Liczba miejsc 280

Hotel Chynów

Chynów

Promocja na wesela w piątki - 10 % rabatu! W Hotelu Chynów pragniemy zaoferować jak najlepsza usługę organizacji Państwa przyjęcia weselnego. Przygotowaliśmy cudowną salę bankietową, zaprojektowaną i przystrojoną tak, aby ...

Naszą aspiracją jest sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających smakoszy.

  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
Liczba miejsc 246