typ: Restauracja, województwo: Mazowieckie , miejscowość: Warszawa

Adamczyk Center & Adamczyk Catering

Adamczyk Center & Adamczyk Catering - Warszawa

Adamczyk Catering to rodzinna firma działająca na rynku lokalnym.

Naszą zaleta jest sumienność i rzetelność wykonywanych usług oraz dbałość o bardzo wysoką jakość naszych wyrobów. Wszelkiego rodzaju imprezy obsługuje profesjonalna i miła obsługa.

Kreatywność i innowacyjność pozwala nam wyjść naprzeciw najbardziej spektakularnym wymaganiom naszego Klienta w zakresie organizacji i obsługi przyjęć okolicznościowych, wesel, pikników, koktajli, spotkań biznesowych, szkoleń itp.

Nowocześnie wyposażona kuchnia oraz wykwalifikowany personel pozwala nam we własnym zakresie kreować formę i smak, uwzględniając oczekiwania naszego Klienta, a nasza profesjonalna obsługa pozwoli w pełni oddać charakter organizowanych imprez.

Jednocześnie oferujemy gotowe zestawy śniadaniowe i obiadowe dla firm, szkół i przedszkoli. Wszystkie wyroby dostarczane, są bezpośrednio z firmy do Klienta. Jesteśmy otwarci na sugestie dotyczące formy i ceny oferowanych usług tak, aby współpraca między nami okazała się pomyślna.

Pragniemy gorąco zaproponować obiekt konferencyjno-bankietowy, na różne okazje.

Oferujemy 3 klimatyzowane sale:
* bankietową o powierzchni 240m2 (10x24) i wysokości 4,5 m. z odrębnym barem o powierzchni 100m2. Mieszcząca w układzie stojącym ok. 300 osób, w teatralnym 180 osób, bankietowym 170 osób
* dodatkową o powierzchni 90m2 i wysokości 2-3 m. Sala ta traktowana jest jako uzupełnienie sali bankietowej
* klubową o powierzchni 100m2 i wysokości od 3 do 3,5 m mieszącą w ustawieniu stojącym 60 osób, teatralnym 60 i siedzącym 40/50 osób.

Obok obiektu mieści się piękny ogród.
Zapewniamy organizację wyjątkowych i eleganckich przyjęć z dostosowanym do Państwa gustów menu oraz niezapomnianą i ciepłą atmosferę.
Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w naszym obiekcie mogli Państwo zaliczyć do udanych.

Oczekując na spotkanie lub telefon oddajemy się do dyspozycji.

Galeria zdjęć

Facebook
Adamczyk Center & Adamczyk Catering
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 9

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Polecamy także najlepsze lokale z województwa mazowieckiego

Hotel Złote Dęby ***

Warszawa

W Hotelu Złote Dęby *** oferujemy Państwu klimatyzowaną salę balową, na przyjęcia do 160 osób. Charakter sali nadaje bogaty wystrój, idealny jako oprawa przyjęcia weselnego. Zapewniamy profesjonalna obsługę i staranne ...

Każde wesele przygotujemy zgodnie z Państwa życzeniem.

  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
Liczba miejsc 160

Sala Weselna Górki Zielone

Górki

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe dla 50-280 osób. Duży obiekt położony malowniczo pośród lasów, to wymarzona przestrzeń na tego typu imprezy. Zapraszamy.

Wesele pełne magii tylko w Górkach Zielonych!

  • parking
  • kuchnia
Liczba miejsc 280

Dwór Ołtarzew

Ożarów Mazowiecki

Bajkowe, eleganckie wnętrza Dworu Ołtarzew tworzą w zestawieniu z wspaniałym otoczeniem pełnym natury, cudowną całość idealnie nadającą się na tło przyjęcia weselnego. W tym celu przygotowaliśmy stylowo zaaranżowaną salę bankietową ...

Drżący głos skrzypiec śpiewał jakiegoś sentymentalnego walca, wtórowała mu jękliwie wiolonczela, to muzyka cichła, a natomiast wybuchał gwar kilkunastu głosów i śmiech rozlewał się kaskadą bujną na cichą ulicę razem z brzękiem szklanek i talerzy. Bawiono się wesoło. "Ziemia obiecana" Władysław Reymont

  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
Liczba miejsc 150