Wesele Sulechów - Sale weselne

4.75 / 5 z 24 opinii
wyróżnione lokale

Lokale weselne z miasta Sulechów

Wyników: 2

Hotel & Restauracja TEXICANA

Sulechów

Hotel Texicana w Kalsku to jedna z największych sal w okolicy. Z powodzeniem zorganizujemy wesele nawet do 200 osób. Dysponujemy również bazą noclegową dla 110 osób.

  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
  • dla niepełnosprawnych

Restauracja "Pod Aniołami"

Sulechów

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego zakochanego człowieka. Restauracja " Pod Aniołami" to idealne miejsce na zorganizowanie imprezy życia.

Niebiańska kuchnia. Sto lat tradycji. Niepowtarzalny klimat.

  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
Liczba miejsc 200

Lokale znajdujące się w pobliżu miasta Sulechów

Przyjęcia weselne Sulechów - nasz przewodnik

Organizacja ceremonii ślubnej i weselawymaga podjęcia licznych decyzji. Po określeniu liczby zaproszonych gości i wielkości imprezy młodzi muszą również wybrać miejsce, w którym się ona odbędzie. Wbrew pozorom lokalizacji przyjęcia nigdy nie należy pozostawić przypadkowi, ponieważ to właśnie ta kwestia odpowiada za komfort i zadowolenie gości.

Oferta lokali ślubnych w Sulechowie, a przede wszystkim w jego okolicach, jest bardzo urozmaicona. Od tawern, dworków i pałacyków po hotele, sale i domy weselne o różnym standardzie. Nowożeńcy stawiający na tradycyjne i huczne imprezy do białego rana najchętniej wybierają właśnie wśród lokalizacji położonych poza granicami miasta, w kameralnych okolicznościach przyrody lub w leżącej nie tak daleko Zielonej Górze. W Nowym Kramsku, Lubrzy czy Świebodzinie można znaleźć liczne obiekty specjalizujące się w organizacji wesel na dowolną liczbę gości. Ciekawą opcją może być poszukanie lokalu z widokiem na Odrę lub jeden z licznych stawów położonych niedaleko Pomorska. Warto na wstępie przygotowań zaplanować wynajęcie lizmuzyny, która dowiezie nas na wesele (zobacz więcej).

Naturalnie w samym Sulechowie również można skorzystać z różnorodnej oferty domów weselnych i hoteli. Położone w centrum lub w jego niedalekim pobliżu, pozwalają gościom na doskonałą zabawę przy jednoczesnym zachowaniu kameralnej atmosfery. Warto rozejrzeć się wśród hoteli oferujących nawet kilka sal, pozwalających zmieścić dosłownie każdą liczbę gości.

Pary organizujące niewielkie przyjęcie, ograniczające się do uroczystego obiadu, mogą zarezerwować miejsce w jednej z sulechowskich restauracji. Miasto, praktycznie całe wpisane w rejestr zabytków, jest pełne pięknych, pełnych klimatu lokali oferujących pyszne jedzenie - od restauracji szczycących się ponad stuletnią tradycją po klimatyczne miejsca serwujące kuchnię indyjską, tajską i inne. Można ich szukać w centrum miasta, np. przy Bramie Zielonogórskiej czy na Nowym Rynku.